XIV. Veľká cena Barbory 2016

Stredisko Vyšná Boca Codex 6269
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie ženy
Disciplína slalom Vek Juniori
Dátum 21.02.2016 TD Kryzstof Horecki
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 114 155728 Dubovska Martina 1992 CZE   0:51.73 0:54.91 1:46.64 0.00
2. 110 155605 Klouckova Karolina 1990 CZE   0:53.58 0:57.12 1:50.70 27.41
3. 113 435394 Kohut Iwona 1997 POL   0:55.74 0:58.61 1:54.35 52.06
4. 109 155848 Nova Tereza 1998 CZE   0:56.66 0:58.69 1:55.35 58.81
5. 104 155866 Sulcova Martina 1998 CZE   0:56.14 0:59.44 1:55.58 60.36
6. 108 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 0:55.97 1:00.08 1:56.05 63.53
7. 106 695101 Tikun Tetyana 1994 UKR   0:56.69 1:00.04 1:56.73 68.12
8. 102 155845 Pilna Karolina 1997 CZE   0:57.56 0:59.89 1:57.45 72.99
9. 120 435412 Wrobel Oliwia 1999 POL   0:57.16 1:00.89 1:58.05 77.04
10. 118 155887 Pospisilova Klara 1999 CZE   0:57.71 1:01.41 1:59.12 84.26
11. 117 155809 Zahalkova Tereza 1996 CZE   0:59.09 1:00.92 2:00.01 90.27
12. 101 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   0:59.00 1:01.39 2:00.39 92.84
13. 107 155854 Turpisova Lucie 1998 CZE   0:58.67 1:01.96 2:00.63 94.46
14. 105 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 0:58.73 1:03.01 2:01.74 101.95
15. 116 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 0:59.14 1:02.64 2:01.78 102.22
16. 115 705445 Horváthová Tatiana 1997 SVK KE 0:59.65 1:02.66 2:02.31 105.80
17. 125 155903 Blahova Anna 1999 CZE   1:00.09 1:03.36 2:03.45 113.50
18. 132 705464 Laštíková Barbora 1999 SVK ZA 1:00.17 1:03.48 2:03.65 114.85
19. 121 155851 Entova Klara 1998 CZE   1:01.49 1:05.13 2:06.62 134.90
20. 131 435417 Opalinska Inga 1999 POL   1:00.75 1:06.06 2:06.81 136.18
21. 128 435407 Pohl Oliwia 1999 POL   1:02.85 1:05.10 2:07.95 143.88
22. 127 155829 Flosslova Bara 1997 CZE   1:04.97 1:08.65 2:13.62 182.16
23. 129 465085 Cozanu Adriana 1994 ROU   1:16.70 1:19.70 2:36.40 335.96
Nedokočili 1. kolo
130 197863 Andlauer Eva 1997 FRA    
126 155798 Antosova Klara 1996 CZE    
122 435388 Leonowicz Maria 1996 POL    
112 705424 Miklosova Katarina 1995 SVK    
111 155835 Zemkova Zuzana 1997 CZE    
Nedokočili 2. kolo
103 155855 Kolovratnikova Diana 1998 CZE    
123 155877 Koristkova Eliska 1999 CZE    
Neštartovali v 1. kole
124 197730 Viallon Marie 1996 FRA    
Diskvalifikovaní v 1. kole
119 435414 Kaluza Martyna 1999 POL    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk