2.kolo Respect Cup 2016

Stredisko Štrbské Pleso Codex 2014
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 10.01.2016 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 42 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 01:06.29 - 01:06.29 100
2. 53 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 01:07.70 - 01:07.70 80
3. 47 4258 DluhoŠ Matej 2002 SVK KE 01:08.36 - 01:08.36 60
4. 48 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO 01:08.41 - 01:08.41 50
5. 44 2748 VozÁr Gabriel 2003 SVK BA 01:09.83 - 01:09.83 45
6. 54 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 01:10.11 - 01:10.11 40
7. 43 3238 Kokavec Rastislav 2002 SVK BB 01:10.14 - 01:10.14 36
8. 41 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO 01:10.59 - 01:10.59 32
9. 49 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 01:10.99 - 01:10.99 29
10. 55 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 01:11.14 - 01:11.14 26
11. 50 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK KE 01:11.41 - 01:11.41 24
12. 46 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 01:11.49 - 01:11.49 22
13. 62 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 01:11.57 - 01:11.57 20
14. 52 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA 01:11.67 - 01:11.67 18
15. 85 5553 Petrusek Milan 2003 SVK PO 01:12.59 - 01:12.59 16
16. 60 2960 KompiŠ Martin 2002 SVK ZA 01:12.69 - 01:12.69 15
17. 91 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 01:12.74 - 01:12.74 14
18. 68 34 Cuker Alex 2002 SVK PO 01:12.97 - 01:12.97 13
19. 66 1748 Hanák Adam 2002 SVK ZA 01:13.22 - 01:13.22 12
20. 61 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 01:13.47 - 01:13.47 11
21. 58 3237 Ďurica Tomáš 2003 SVK BB 01:13.63 - 01:13.63 10
22. 57 2716 PencÁk Ondrej 2002 SVK KE 01:13.83 - 01:13.83 9
23. 87 5550 Mareček Ján 2002 SVK PO 01:14.02 - 01:14.02 8
24. 59 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 01:14.15 - 01:14.15 7
25. 63 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 01:14.23 - 01:14.23 6
26. 73 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 01:14.31 - 01:14.31 5
27. 45 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 01:14.37 - 01:14.37 4
28. 75 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 01:14.53 - 01:14.53 3
29. 71 1887 Motyka Damian 2003 SVK PO 01:14.60 - 01:14.60 2
30. 64 3261 Žampa Teo 2002 SVK PO 01:14.73 - 01:14.73 1
31. 56 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 01:14.81 - 01:14.81  
32. 93 5495 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 01:15.16 - 01:15.16  
33. 96 5549 Buša Martin 2003 SVK PO 01:15.58 - 01:15.58  
34. 51 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA 01:15.59 - 01:15.59  
35. 78 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 01:15.61 - 01:15.61  
36. 65 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA 01:15.88 - 01:15.88  
37. 82 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 01:15.89 - 01:15.89  
38. 90 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 01:16.05 - 01:16.05  
38. 67 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 01:16.05 - 01:16.05  
40. 92 4275 Zatroch Sven 2002 SVK PO 01:16.38 - 01:16.38  
41. 81 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 01:16.85 - 01:16.85  
42. 83 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 01:17.12 - 01:17.12  
43. 69 3085 MaŤko Adam 2003 SVK 01:17.33 - 01:17.33  
44. 74 4289 SenČÁr Daniel 2003 SVK KE 01:17.50 - 01:17.50  
45. 89 3258 Bráz Matúš 2003 SVK BB 01:18.16 - 01:18.16  
46. 95 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 01:18.41 - 01:18.41  
47. 80 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 01:18.79 - 01:18.79  
48. 72 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 01:19.10 - 01:19.10  
49. 97 3299 Vyoral Dominik 2003 SVK ZA 01:19.26 - 01:19.26  
50. 99 4418 Reisenbuchler Matej 2002 SVK BA 01:19.67 - 01:19.67  
51. 98 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:19.77 - 01:19.77  
52. 79 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 01:20.00 - 01:20.00  
53. 94 4917 Budzák Jakub 2003 SVK PO 01:21.23 - 01:21.23  
54. 77 4981 Janek Michael 2003 SVK PO 01:21.62 - 01:21.62  
Nedokočili 1. kolo
70 3255 Folk Patrik 2002 SVK BB  
84 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA  
88 5572 Pintér Samuel 2002 SVK BB  
76 3346 Sloboda Matúš 2003 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
86 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org