2.kolo Respect Cup 2016

Stredisko Štrbské Pleso Codex 2018
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 10.01.2016 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 11 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 01:06.55 - 01:06.55 100
2. 10 3650 BabothyovÁ Alexandra 2002 SVK 01:08.34 - 01:08.34 80
3. 4 3220 Píšová Katarína 2003 SVK BB 01:08.71 - 01:08.71 60
4. 6 2800 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 01:09.51 - 01:09.51 50
5. 1 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 01:09.67 - 01:09.67 45
6. 12 2051 Strachanová Silvia 2002 SVK PO 01:09.73 - 01:09.73 40
7. 2 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 01:10.05 - 01:10.05 36
8. 5 3286 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 01:10.32 - 01:10.32 32
9. 8 2079 Ružičková Karolína 2002 SVK BA 01:10.84 - 01:10.84 29
10. 3 4399 Moricová Viktória 2002 SVK ZA 01:11.02 - 01:11.02 26
11. 20 1399 LozÁkovÁ Kayla 2003 SVK PO 01:11.30 - 01:11.30 24
12. 14 2799 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 01:11.49 - 01:11.49 22
13. 22 2964 ŠobichovÁ Alexandra 2002 SVK ZA 01:11.65 - 01:11.65 20
14. 15 2109 Kubizňová Alica 2002 SVK ZA 01:12.28 - 01:12.28 18
15. 18 4169 Husárová Martina 2002 SVK PO 01:12.29 - 01:12.29 16
16. 7 2181 Kunkelová Kamila 2002 SVK BB 01:12.56 - 01:12.56 15
17. 27 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 01:13.21 - 01:13.21 14
18. 24 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 01:13.31 - 01:13.31 13
19. 23 2962 Gaňová Alexandra 2002 SVK ZA 01:13.52 - 01:13.52 12
20. 35 3189 Barlová Zuzana 2002 SVK PO 01:13.64 - 01:13.64 11
21. 21 5007 PetrufovÁ Lucia 2002 SVK PO 01:13.71 - 01:13.71 10
22. 13 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA 01:14.06 - 01:14.06 9
23. 16 2854 Janeková Laura 2003 SVK BB 01:15.17 - 01:15.17 8
24. 17 2687 PakosovÁ Veronika 2003 SVK ZA 01:15.24 - 01:15.24 7
25. 32 3644 Šoucová Julie 2003 SVK BB 01:15.27 - 01:15.27 6
26. 31 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 01:15.99 - 01:15.99 5
27. 26 3319 NorisovÁ Viktória 2003 SVK ZA 01:18.53 - 01:18.53 4
28. 30 2153 HoloŠovÁ Janka 2002 SVK ZA 01:18.57 - 01:18.57 3
29. 36 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 01:18.59 - 01:18.59 2
30. 28 1746 Krámerová Alexandra 2002 SVK ZA 01:18.96 - 01:18.96 1
31. 29 2104 Plachyová Zuzana 2002 SVK BB 01:20.93 - 01:20.93  
32. 25 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 01:21.55 - 01:21.55  
33. 37 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 01:22.21 - 01:22.21  
34. 34 5525 Mazalová Tereza 2002 SVK BB 01:29.07 - 01:29.07  
Nedokočili 1. kolo
19 2171 Pažáková Nina 2002 SVK PO  
9 2205 Surová Alica 2002 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
33 2662 ZrnČÍkovÁ Šárka 2003 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org