3.kolo Rossignol Cup 2016

Stredisko Jasná Codex 2037
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie predžiactvo
Dátum 31.01.2016 TD Martin Kupčo
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 9 4775 Juskanič Dávid 2006 SVK BA 46.61 - 46.61 100
2. 11 4853 Mrva Adam 2006 SVK ZA 50.77 - 50.77 80
3. 16 770639 DorotÍk Vojtěch 2007 CZE 51.83 - 51.83  
4. 4 4764 Brutovský Maximilián 2006 SVK PO 52.21 - 52.21 60
5. 18 4990 Stanislav Matej 2007 SVK BB 52.48 - 52.48 50
6. 12 4282 Haberern Richard 2006 SVK BA 52.67 - 52.67 45
7. 41 4860 Krajčovic Lucas 2006 SVK BB 52.91 - 52.91 40
8. 38 5717 Staník Nino 2007 SVK BA 53.26 - 53.26 36
9. 17 770508 Foldyna Adam 2006 CZE 54.16 - 54.16  
10. 2 4980 Garabáš Jakub 2006 SVK ZA 54.62 - 54.62 32
11. 5 5150 Barnáš Andrej 2006 SVK PO 54.90 - 54.90 29
12. 1 5506 Szabo Dávid 2007 SVK ZA 55.37 - 55.37 26
13. 15 5500 Pavčík Jozef 2006 SVK PO 55.64 - 55.64 24
14. 14 5034 Balaško Šimon 2006 SVK BA 56.05 - 56.05 22
15. 3 4881 Zumrík Lukáš 2006 SVK ZA 56.29 - 56.29 20
16. 24 5197 Baňas Matej 2006 SVK ZA 57.46 - 57.46 18
17. 19 4884 Bederka Adrián 2006 SVK ZA 58.64 - 58.64 16
18. 34 5831 Prevuzňák Tadeáš 2007 SVK ZA 59.31 - 59.31 15
19. 10 5560 Pančík Martin 2007 SVK BB 59.34 - 59.34 14
20. 47 6007 Gregor Marko 2007 SVK BB 59.49 - 59.49 13
21. 40 5562 Sorentini Štefan 2007 SVK ZA 1:00.55 - 1:00.55 12
22. 26 4797 Kvietok Ivan 2006 SVK BA 1:00.56 - 1:00.56 11
23. 20 4281 Vereš Filip 2006 SVK BA 1:00.65 - 1:00.65 10
24. 36 4774 Tesár Filip 2006 SVK BA 1:01.34 - 1:01.34 9
25. 8 5507 Paško Martin 2007 SVK BA 1:01.90 - 1:01.90 8
26. 35 5493 Jurdik Ján 2007 SVK PO 1:02.33 - 1:02.33 7
27. 32 5518 Csomor Gabriel 2007 SVK ZA 1:02.88 - 1:02.88 6
28. 25 5672 Kuzmický Lukáš 2006 SVK BB 1:05.77 - 1:05.77 5
29. 33 5131 Mihočko Oliver 2006 SVK ZA 1:06.57 - 1:06.57 4
30. 37 5720 Vajdička Jakub 2007 SVK BA 1:08.05 - 1:08.05 3
31. 28 5979 Halasz Philip 2007 SVK BA 1:10.04 - 1:10.04 2
32. 6 4789 Palič Daniel 2006 SVK BA 1:10.39 - 1:10.39 1
33. 27 5505 Nosek Peter 2007 SVK ZA 1:11.59 - 1:11.59  
34. 30 4330 Tain Matej 2006 SVK BB 1:13.12 - 1:13.12  
35. 42 5491 Pažák Oliver 2007 SVK PO 1:13.38 - 1:13.38  
36. 39 3922 Donoval Viktor 2007 SVK BB 1:15.78 - 1:15.78  
37. 45 5817 Bíreš Benjamín 2007 SVK BB 1:17.46 - 1:17.46  
38. 21 4991 Belička Filip 2007 SVK BB 1:20.46 - 1:20.46  
39. 43 4904 Mandát Adam 2006 SVK ZA 1:23.66 - 1:23.66  
Nedokočili 1. kolo
29 5535 Kapusta Samuel 2007 SVK ZA  
23 5006 Maniš Oskar 2006 SVK ZA  
46 5833 Medla Matej 2007 SVK ZA  
7 4982 Meriač Samuel 2006 SVK PO  
31 5146 Ostrihoň Benjamín 2006 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
22 4776 Gajdošík Jakub 2006 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
13 5834 Kubík Adrián 2006 SVK ZA  
44 5721 Rebej Jakub 2007 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk