61. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské Pleso - Solisko Codex 5700
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 12.03.2016 TD Igor Sydorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 27.18 Aplikovaná penalizácia 30.18
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 5 435371 Wasek Katarzyna 1996 POL   0:57.81 1:00.62 1:58.43 30.18
2. 11 435404 Krajewska Daria 1998 POL   0:58.47 1:02.56 2:01.03 51.69
3. 14 705436 Kamenická Daniela 1996 SVK PO 0:59.57 1:02.48 2:02.05 60.14
4. 9 155863 Kotrlova Petra 1998 CZE   1:00.37 1:03.05 2:03.42 71.47
5. 8 705424 Miklošová Katarína 1995 SVK KE 1:00.20 1:03.25 2:03.45 71.72
6. 24 56342 Ebner Nora 1996 AUT   1:00.91 1:02.67 2:03.58 72.80
7. 1 155835 Zemkova Zuzana 1997 CZE   1:00.71 1:03.01 2:03.72 73.95
8. 22 155845 Pilna Karolina 1997 CZE   1:01.18 1:03.37 2:04.55 80.82
9. 16 155887 Pospisilova Klara 1999 CZE   1:00.97 1:04.28 2:05.25 86.62
10. 31 155903 Blahova Anna 1999 CZE   1:01.68 1:04.03 2:05.71 90.42
11. 3 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 1:01.61 1:04.17 2:05.78 91.00
12. 4 155698 Rudolfova Veronika 1993 CZE   1:01.51 1:04.49 2:06.00 92.82
13. 2 155866 Sulcova Martina 1998 CZE   1:01.51 1:04.51 2:06.02 92.99
14. 15 155724 Suchoparova Alzbeta 1993 CZE   1:01.82 1:04.22 2:06.04 93.15
15. 6 705445 Horváthová Tatiana 1997 SVK KE 1:01.19 1:05.18 2:06.37 95.88
16. 13 465099 Caill Andra Corinne 1997 ROU   1:02.08 1:04.54 2:06.62 97.95
17. 25 56371 Wusits Lisa 1997 AUT   1:01.96 1:04.72 2:06.68 98.45
18. 21 435391 Mirek Katarzyna 1997 POL   1:01.38 1:05.86 2:07.24 103.08
19. 29 155883 Krizova Iva 1999 CZE   1:02.70 1:04.68 2:07.38 104.24
20. 33 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 1:02.50 1:05.24 2:07.74 107.22
21. 30 155844 Pilna Kristyna 1997 CZE   1:02.85 1:04.90 2:07.75 107.30
22. 35 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   1:03.25 1:04.64 2:07.89 108.46
23. 37 155793 Kinclova Pavla 1996 CZE   1:03.59 1:05.26 2:08.85 116.40
24. 19 465092 Ciocanel Raluca Georgiana 1996 ROU   1:03.07 1:05.90 2:08.97 117.40
25. 28 435414 Kaluza Martyna 1999 POL   1:04.13 1:04.98 2:09.11 118.56
26. 27 155798 Antosova Klara 1996 CZE   1:04.08 1:05.43 2:09.51 121.87
27. 40 435412 Wrobel Oliwia 1999 POL   1:03.54 1:06.46 2:10.00 125.92
28. 23 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 1:04.15 1:06.14 2:10.29 128.32
29. 38 705431 Prieložná Laura 1996 SVK BB 1:04.30 1:06.11 2:10.41 129.31
30. 39 705464 Laštíková Barbora 1999 SVK ZA 1:04.24 1:06.42 2:10.66 131.38
31. 36 155829 Flosslova Bara 1997 CZE   1:06.43 1:08.64 2:15.07 167.87
32. 43 155893 Kenclova Aneta 1999 CZE   1:07.50 1:09.55 2:17.05 184.26
33. 45 155907 Murlova Michaela 1999 CZE   1:08.02 1:10.57 2:18.59 197.00
34. 42 465103 Boier Iulia 1998 ROU   1:08.49 1:10.18 2:18.67 197.66
35. 44 705453 Kravcová Terézia 1997 SVK PO 1:07.70 1:11.44 2:19.14 201.55
36. 49 155901 Tomeckova Ludmila 1999 CZE   1:09.53 1:09.94 2:19.47 204.28
37. 46 155897 Melkova Valerie 1997 CZE   1:10.85 1:11.50 2:22.35 228.12
38. 47 465085 Cozanu Adriana 1994 ROU   1:22.79 1:24.84 2:47.63 437.31
Nedokočili 1. kolo
32 155637 Grygarova Veronika 1991 CZE    
Nedokočili 2. kolo
7 155873 Arnold Andrea Louise 1998 CZE    
12 155790 Camkova Veronika 1996 CZE    
26 155855 Kolovratnikova Diana 1998 CZE    
18 705462 Moravcikova Sona 1999 SVK    
10 155544 Nemcova Tereza 1989 CZE    
34 155868 Novotna Sara 1998 CZE    
20 155899 Vetrova Aneta 1999 CZE    
Neštartovali v 1. kole
17 705456 Hromcova Petra 1998 SVK    
Neštartovali v 2. kole
41 155794 Suchoparova Eliska 1996 CZE    
Diskvalifikovaní v 1. kole
48 705465 Majerova Lubica 1999 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk