61. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské Pleso - Solisko Codex 5701
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína slalom Vek Dospelí
Dátum 13.03.2016 TD Igor Sydorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 30.18 Aplikovaná penalizácia 33.18
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 9 705436 Kamenická Daniela 1996 SVK PO 0:37.93 0:39.55 1:17.48 33.18
2. 12 435404 Krajewska Daria 1998 POL   0:39.06 0:38.85 1:17.91 37.18
3. 3 155863 Kotrlova Petra 1998 CZE   0:38.78 0:39.60 1:18.38 41.54
4. 11 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 0:38.77 0:39.68 1:18.45 42.19
5. 5 155790 Camkova Veronika 1996 CZE   0:38.59 0:40.15 1:18.74 44.89
6. 4 155698 Rudolfova Veronika 1993 CZE   0:39.25 0:39.55 1:18.80 45.45
7. 15 155873 Arnold Andrea Louise 1998 CZE   0:39.60 0:39.97 1:19.57 52.60
8. 7 56342 Ebner Nora 1996 AUT   0:39.51 0:40.80 1:20.31 59.48
9. 10 705424 Miklošová Katarína 1995 SVK KE 0:39.95 0:40.79 1:20.74 63.47
10. 13 705462 Moravčíková Soňa 1999 SVK BA 0:40.90 0:40.24 1:21.14 67.19
11. 19 155866 Sulcova Martina 1998 CZE   0:40.43 0:40.73 1:21.16 67.38
12. 26 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   0:40.74 0:40.95 1:21.69 72.30
13. 21 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 0:40.33 0:41.54 1:21.87 73.98
14. 8 705456 Hromcová Petra 1998 SVK BA 0:40.52 0:41.93 1:22.45 79.36
15. 25 155855 Kolovratnikova Diana 1998 CZE   0:41.86 0:40.70 1:22.56 80.39
16. 16 56371 Wusits Lisa 1997 AUT   0:41.11 0:41.78 1:22.89 83.45
17. 31 155883 Krizova Iva 1999 CZE   0:41.89 0:41.07 1:22.96 84.10
18. 20 435391 Mirek Katarzyna 1997 POL   0:41.34 0:41.65 1:22.99 84.38
19. 36 435412 Wrobel Oliwia 1999 POL   0:41.94 0:41.26 1:23.20 86.33
20. 23 435372 Malinowska Aleksandra 1996 POL   0:41.82 0:41.69 1:23.51 89.22
21. 30 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 0:41.40 0:42.20 1:23.60 90.05
22. 24 465099 Caill Andra Corinne 1997 ROU   0:42.22 0:41.61 1:23.83 92.19
23. 33 155868 Novotna Sara 1998 CZE   0:42.37 0:42.24 1:24.61 99.44
24. 39 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 0:42.95 0:43.25 1:26.20 114.21
25. 34 155793 Kinclova Pavla 1996 CZE   0:42.60 0:44.32 1:26.92 120.90
26. 37 155637 Grygarova Veronika 1991 CZE   0:44.39 0:44.08 1:28.47 135.31
27. 41 155798 Antosova Klara 1996 CZE   0:43.89 0:45.30 1:29.19 142.00
28. 44 465103 Boier Iulia 1998 ROU   0:45.94 0:45.86 1:31.80 166.25
29. 42 155829 Flosslova Bara 1997 CZE   0:46.00 0:46.78 1:32.78 175.36
30. 47 155901 Tomeckova Ludmila 1999 CZE   0:47.65 0:46.68 1:34.33 189.76
31. 43 155794 Suchoparova Eliska 1996 CZE   0:47.82 0:48.71 1:36.53 210.21
32. 38 155899 Vetrova Aneta 1999 CZE   0:55.57 0:43.17 1:38.74 230.74
33. 50 155907 Murlova Michaela 1999 CZE   0:50.33 0:48.59 1:38.92 232.42
34. 49 465085 Cozanu Adriana 1994 ROU   0:56.58 0:57.65 1:54.23 374.69
Nedokočili 1. kolo
2 435347 Klusak Magdalena 1995 POL    
46 435417 Opalinska Inga 1999 POL    
14 155835 Zemkova Zuzana 1997 CZE    
Nedokočili 2. kolo
29 465092 Ciocanel Raluca Georgiana 1996 ROU    
17 435401 Czapska Zuzanna 1998 POL    
45 155893 Kenclova Aneta 1999 CZE    
1 435394 Kohut Iwona 1997 POL    
48 155897 Melkova Valerie 1997 CZE    
22 155845 Pilna Karolina 1997 CZE    
32 155887 Pospisilova Klara 1999 CZE    
6 435371 Wasek Katarzyna 1996 POL    
Neštartovali v 1. kole
28 155544 Nemcova Tereza 1989 CZE    
Diskvalifikovaní v 2. kole
40 155903 Blahova Anna 1999 CZE    
35 435395 Polak Gabriela 1997 POL    
18 705431 Prielozna Laura 1996 SVK    
27 155724 Suchoparova Alzbeta 1993 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk