MSR, 4.kolo Respect Cup 2016

Stredisko Kubínska Hoľa Codex 2154
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 21.02.2016 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 9 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:45.54 00:44.42 01:29.96 100
2. 1 2051 Strachanová Silvia 2002 SVK PO 00:45.64 00:45.59 01:31.23 80
3. 2 2205 Surová Alica 2002 SVK BB 00:46.09 00:45.20 01:31.29 60
4. 12 3650 BabothyovÁ Alexandra 2002 SVK 00:47.40 00:45.89 01:33.29 50
5. 7 2799 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 00:47.48 00:48.33 01:35.81 45
6. 3 3220 Píšová Katarína 2003 SVK BB 00:47.24 00:48.60 01:35.84 40
7. 13 2171 Pažáková Nina 2002 SVK PO 00:48.59 00:47.86 01:36.45 36
8. 11 2800 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 00:49.67 00:47.76 01:37.43 32
9. 5 2079 Ružičková Karolína 2002 SVK BA 00:49.37 00:48.17 01:37.54 29
10. 35 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:50.04 00:47.69 01:37.73 26
11. 8 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:49.47 00:48.72 01:38.19 24
12. 23 2181 Kunkelová Kamila 2002 SVK BB 00:51.55 00:47.34 01:38.89 22
13. 10 2109 Kubizňová Alica 2002 SVK ZA 00:50.00 00:49.35 01:39.35 20
14. 14 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:51.01 00:49.36 01:40.37 18
15. 16 1399 LozÁkovÁ Kayla 2003 SVK PO 00:52.40 00:49.79 01:42.19 16
16. 30 1746 Krámerová Alexandra 2002 SVK ZA 00:51.74 00:50.56 01:42.30 15
17. 24 2153 HoloŠovÁ Janka 2002 SVK ZA 00:51.82 00:50.52 01:42.34 14
18. 20 2854 Janeková Laura 2003 SVK BB 00:52.81 00:51.51 01:44.32 13
19. 33 3644 Šoucová Julie 2003 SVK BB 00:53.35 00:51.41 01:44.76 12
20. 22 2687 PakosovÁ Veronika 2003 SVK ZA 00:54.18 00:51.43 01:45.61 11
21. 31 3189 Barlová Zuzana 2002 SVK PO 00:53.31 00:52.87 01:46.18 10
22. 25 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 00:54.01 00:52.39 01:46.40 9
23. 18 3319 NorisovÁ Viktória 2003 SVK ZA 00:54.37 00:53.40 01:47.77 8
24. 26 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:55.02 00:52.82 01:47.84 7
25. 32 2662 ZrnČÍkovÁ Šárka 2003 SVK ZA 00:55.88 00:54.68 01:50.56 6
26. 28 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 00:56.07 00:56.11 01:52.18 5
27. 27 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 00:58.52 00:57.20 01:55.72 4
28. 21 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 00:57.73 00:58.16 01:55.89 3
29. 34 5525 Mazalová Tereza 2002 SVK BB 00:58.96 00:58.17 01:57.13 2
30. 17 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA 00:49.77 01:09.03 01:58.80 1
31. 15 4169 Husárová Martina 2002 SVK PO 00:50.63 01:10.73 02:01.36  
Nedokočili 2. kolo
4 4399 Moricová Viktória 2002 SVK ZA  
6 3286 Pavláková Andrea 2002 SVK PO  
19 2964 ŠobichovÁ Alexandra 2002 SVK ZA  
29 4322 Španková Andrea 2002 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
36 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org