FIS Štrbské pleso

Stredisko Štrbské Pleso Codex 1366
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 13.04.2013 TD
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 10 151060 Paulus Daniel 1994 CZE 01:01.61 01:02.82 02:04.43
2. 11 430472 Klusak Michal 1990 POL 01:01.72 01:02.73 02:04.45
3. 13 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 01:01.98 01:02.76 02:04.74
4. 15 700820 Rázus Martin 1989 SVK BB 01:02.17 01:02.97 02:05.14
5. 19 150980 Pavlicek Lukas 1992 CZE 01:02.40 01:02.75 02:05.15
6. 8 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE 01:02.27 01:03.28 02:05.55
6. 2 151154 Skorepa Jan 1996 CZE 01:02.00 01:03.55 02:05.55
8. 6 151039 Nemec Jan 1993 CZE 01:02.01 01:03.55 02:05.56
9. 16 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE 01:02.92 01:02.82 02:05.74
10. 1 860005 Brachner Patrick 1992 AZE 01:02.00 01:03.80 02:05.80
11. 3 700808 Štancel Šimon 1988 SVK PO 01:02.60 01:03.21 02:05.81
12. 14 700830 Žampa Adam 1990 SVK PO 01:02.55 01:03.96 02:06.51
13. 26 700916 Šenkár Samuel 1996 SVK ZA 01:03.72 01:02.98 02:06.70
14. 5 700862 Kupčok Jakub 1992 SVK BB 01:02.73 01:03.98 02:06.71
15. 7 700879 Žampa Andreas 1993 SVK PO 01:02.54 01:04.19 02:06.73
16. 25 151110 Stepan Martin 1995 CZE 01:02.61 01:04.40 02:07.01
17. 21 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 01:03.33 01:03.69 02:07.02
18. 20 700908 Murín Roman 1995 SVK ZA 01:03.38 01:03.82 02:07.20
19. 4 430550 Klusak Jakub 1992 POL 01:02.89 01:04.40 02:07.29
20. 35 54392 Marchler Thomas 1996 AUT 01:03.55 01:04.14 02:07.69
21. 17 430680 Gora Maciej 1994 POL 01:03.62 01:04.09 02:07.71
22. 27 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE 01:03.82 01:04.08 02:07.90
23. 30 151109 Klems Vaclav 1995 CZE 01:04.02 01:04.00 02:08.02
24. 32 240139 Kekesi Marton 1995 HUN 01:03.57 01:04.55 02:08.12
25. 9 430610 Starzyk Pawel 1993 POL 01:03.30 01:04.89 02:08.19
26. 23 151173 Kral Petr 1996 CZE 01:03.98 01:04.30 02:08.28
27. 18 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN 01:04.21 01:04.29 02:08.50
28. 22 430687 Oramus Piotr 1995 POL 01:04.33 01:04.22 02:08.55
29. 29 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 01:04.11 01:04.45 02:08.56
30. 36 151111 Kejval Martin 1995 CZE 01:04.51 01:04.50 02:09.01
31. 28 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 01:04.46 01:04.80 02:09.26
32. 33 700875 Pavelka Matúš 1993 SVK ZA 01:04.39 01:05.71 02:10.10
33. 38 700910 Jakubčo Ján 1995 SVK BB 01:04.41 01:05.96 02:10.37
34. 31 240142 Szollos Benjamin 1996 HUN 01:04.63 01:06.02 02:10.65
35. 48 780010 Janulionis Karolis 1992 LTU 01:06.26 01:06.44 02:12.70
36. 40 151119 Staszowski Michal 1995 CZE 01:06.00 01:06.74 02:12.74
37. 43 150638 Dolezal Ondrej 1986 CZE 01:06.09 01:07.39 02:13.48
38. 46 700874 Gažo Filip 1993 SVK ZA 01:07.08 01:09.05 02:16.13
39. 47 151077 Bolek David 1994 CZE 01:07.85 01:09.97 02:17.82
40. 44 700911 Pirog Adam 1995 SVK PO 01:08.58 01:09.47 02:18.05
Nedokočili 1. kolo
39 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE  
41 700923 Petrík Tomáš 1996 SVK PO  
37 430748 Pyjas Piotr 1996 SVK  
45 780012 Tumas Aivaras 1995 SVK  
42 700906 Zoričák Martin 1992 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
34 700922 Murárik Ľubomír 1996 SVK ZA  
12 150610 Pisa Martin 1985 SVK  
Neštartovali v 1. kole
24 151155 Janik Dominik 1996 SVK  
49 700904 Šepák Jozef 1994 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk