Slovenský pohár žiakov 1.kolo

Stredisko Zuberec - Janovky Codex 2057
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 07.01.2017 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 17 0 Novikova Diana 2003 RUS 00:42.19 00:41.95 01:24.14  
2. 14 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA 00:41.91 00:42.76 01:24.67 100
3. 8 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:41.72 00:43.02 01:24.74 80
4. 1 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:42.21 00:42.85 01:25.06 60
5. 11 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:42.12 00:43.05 01:25.17 50
6. 16 0 DaukŠte Diana 2004 LAT 00:44.54 00:44.31 01:28.85  
7. 5 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK ZA 00:43.79 00:45.30 01:29.09 45
8. 7 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA 00:44.52 00:45.79 01:30.31 40
9. 9 3257 Šáriková Alexandra 2003 SVK BB 00:45.11 00:45.88 01:30.99 36
10. 33 0 Licíte Samanta 2004 LAT 00:46.12 00:46.09 01:32.21  
11. 4 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 00:45.81 00:46.65 01:32.46 32
12. 10 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:47.00 00:45.54 01:32.54 29
13. 26 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 00:47.83 00:46.82 01:34.65 26
14. 27 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 00:46.69 00:48.28 01:34.97 24
15. 18 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:47.07 00:48.20 01:35.27 22
16. 3 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:47.23 00:48.85 01:36.08 20
17. 24 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 00:48.39 00:49.12 01:37.51 18
18. 29 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:48.29 00:49.74 01:38.03 16
19. 19 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA 00:48.87 00:49.41 01:38.28 15
20. 32 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:49.20 00:49.46 01:38.66 14
21. 28 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:49.36 00:49.86 01:39.22 13
22. 25 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB 00:50.16 00:50.54 01:40.70 12
23. 39 3702 Sedlačková Katarína 2004 SVK BA 00:51.41 00:50.61 01:42.02 11
24. 38 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB 00:50.88 00:51.42 01:42.30 10
25. 23 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:51.57 00:52.79 01:44.36 9
26. 36 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA 00:52.76 00:54.55 01:47.31 8
Nedokočili 1. kolo
34 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB  
20 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA  
31 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA  
30 2662 Zrnčíková Šárka 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
22 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA  
13 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA  
2 2687 Pakosová Veronika 2003 SVK ZA  
6 3220 Píšová Katarína 2003 SVK BB  
21 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN  
Diskvalifikovaní v 1. kole
37 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB  
35 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
12 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO  
15 3644 Šoucová Julie 2003 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk