Slovenský pohár žiakov 1.kolo

Stredisko Zuberec - Janovky Codex 2058
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 07.01.2017 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 55 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:38.79 00:40.97 01:19.76 100
2. 52 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:40.67 00:41.37 01:22.04 80
3. 43 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:41.05 00:41.93 01:22.98 60
4. 42 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:40.75 00:42.44 01:23.19 50
5. 58 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:42.40 00:43.37 01:25.77 45
6. 48 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO 00:42.71 00:44.37 01:27.08 40
7. 46 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:42.73 00:45.24 01:27.97 36
8. 45 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:44.06 00:44.64 01:28.70 32
9. 67 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 00:43.46 00:45.63 01:29.09 29
10. 47 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:44.40 00:45.56 01:29.96 26
11. 68 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:45.07 00:45.45 01:30.52 24
12. 41 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:46.19 00:46.08 01:32.27 22
13. 63 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:46.20 00:47.07 01:33.27 20
14. 65 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:46.02 00:47.38 01:33.40 18
15. 64 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:45.79 00:48.76 01:34.55 16
16. 70 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:46.23 00:48.58 01:34.81 15
17. 61 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:47.20 00:49.46 01:36.66 14
18. 85 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:47.92 00:48.93 01:36.85 13
19. 77 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:47.22 00:50.70 01:37.92 12
20. 83 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:51.81 00:47.13 01:38.94 11
21. 75 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:49.41 00:51.08 01:40.49 10
22. 92 6507 Srnánek Tomáš 2004 SVK BA 00:50.48 00:50.23 01:40.71 9
23. 91 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:51.07 00:49.71 01:40.78 8
24. 93 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 00:50.90 00:50.58 01:41.48 7
25. 71 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 00:51.10 00:51.18 01:42.28 6
26. 80 4407 Kubány Jakub 2004 SVK ZA 00:49.76 00:52.77 01:42.53 5
27. 73 0 KrastinŠ Kristins 2004 LAT 00:50.90 00:52.71 01:43.61  
28. 87 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:51.71 00:52.25 01:43.96 4
29. 57 0 OlinŠ Pauls 2004 LAT 00:51.88 00:54.04 01:45.92  
30. 96 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:54.38 00:53.35 01:47.73 3
31. 76 3695 Harabin Lukáš 2004 SVK BA 00:53.86 00:56.55 01:50.41 2
32. 74 0 Soste Markuss 2004 LAT 00:57.40 00:57.93 01:55.33  
33. 56 0 Vitums Aksels 2004 LAT 00:56.35 01:01.51 01:57.86  
Nedokočili 1. kolo
69 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA  
66 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO  
95 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB  
51 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
60 3908 Roth Roman 2003 SVK PO  
86 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB  
Nedokočili 2. kolo
54 2712 Botka Timo 2003 SVK BA  
94 3209 Hajdúk Tibor 2004 SVK ZA  
82 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
84 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB  
90 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA  
59 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO  
49 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA  
44 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO  
88 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA  
79 3282 Škorík Miroslav 2004 SVK ZA  
50 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
81 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA  
53 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
78 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
62 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA  
89 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA  
72 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk