Slovenský pohár žiakov 1.kolo

Stredisko Zuberec - Janovky Codex 2061
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 08.01.2017 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 117 0 Novikova Diana 2003 RUS 00:55.80 - 00:55.80  
2. 114 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:57.09 - 00:57.09 100
3. 109 3257 Šáriková Alexandra 2003 SVK BB 00:57.12 - 00:57.12 80
4. 111 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:57.50 - 00:57.50 60
5. 106 3220 Píšová Katarína 2003 SVK BB 00:57.65 - 00:57.65 50
6. 102 3644 Šoucová Julie 2003 SVK BB 00:57.98 - 00:57.98 45
7. 105 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:58.44 - 00:58.44 40
8. 112 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:58.48 - 00:58.48 36
9. 101 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA 00:58.79 - 00:58.79 32
10. 103 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK ZA 00:58.85 - 00:58.85 29
11. 126 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:59.15 - 00:59.15 26
12. 108 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:59.20 - 00:59.20 24
13. 115 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA 00:59.41 - 00:59.41 22
14. 116 0 DaukŠte Diana 2004 LAT 00:59.56 - 00:59.56  
15. 110 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 00:59.58 - 00:59.58 20
16. 104 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:59.69 - 00:59.69 18
17. 118 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 00:59.86 - 00:59.86 16
18. 124 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 01:00.07 - 01:00.07 15
19. 130 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 01:00.58 - 01:00.58 14
20. 128 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 01:00.75 - 01:00.75 13
21. 131 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA 01:00.76 - 01:00.76 12
22. 125 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 01:00.96 - 01:00.96 11
23. 107 2687 Pakosová Veronika 2003 SVK ZA 01:01.34 - 01:01.34 10
24. 123 2662 Zrnčíková Šárka 2003 SVK ZA 01:01.51 - 01:01.51 9
25. 139 3702 Sedlačková Katarína 2004 SVK BA 01:01.81 - 01:01.81 8
26. 133 0 Lícíte Samanta 2004 LAT 01:02.09 - 01:02.09  
27. 121 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 01:02.13 - 01:02.13 7
28. 136 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 01:02.18 - 01:02.18 6
29. 134 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 01:02.22 - 01:02.22 5
30. 132 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 01:02.38 - 01:02.38 4
31. 122 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 01:02.44 - 01:02.44 3
32. 129 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 01:02.96 - 01:02.96 2
33. 119 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 01:03.01 - 01:03.01 1
34. 135 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 01:03.12 - 01:03.12  
35. 127 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 01:03.14 - 01:03.14  
36. 120 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB 01:03.20 - 01:03.20  
37. 199 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA 01:06.22 - 01:06.22  
38. 200 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 01:07.08 - 01:07.08  
39. 137 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB 01:07.52 - 01:07.52  
40. 138 4963 Matušková Sofia 2004 SVK ZA 01:09.46 - 01:09.46  
Nedokočili 1. kolo
113 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
140 5661 Glsnáková Lea 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk