Slovenský pohár žiakov 2.kolo

Stredisko Vrátna - Paseky Codex 2066
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 22.01.2017 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 125 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:52.57 - 00:52.57 100
2. 121 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:52.59 - 00:52.59 80
3. 135 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:53.28 - 00:53.28 60
4. 151 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:53.46 - 00:53.46 50
5. 124 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:53.85 - 00:53.85 45
6. 128 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:53.93 - 00:53.93 40
7. 129 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:53.97 - 00:53.97 36
8. 137 0 Zakrzewski Jan 2003 POL 00:54.00 - 00:54.00  
9. 127 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO 00:54.27 - 00:54.27 32
10. 122 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:54.58 - 00:54.58 29
11. 148 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 00:54.83 - 00:54.83 26
12. 136 0 Yakubouski Daniil 2003 BLR 00:55.62 - 00:55.62  
13. 126 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:55.94 - 00:55.94 24
14. 133 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 00:56.44 - 00:56.44 22
15. 140 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:56.46 - 00:56.46 20
16. 152 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:56.52 - 00:56.52 18
17. 143 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:56.66 - 00:56.66 16
18. 157 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:56.81 - 00:56.81 15
19. 145 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:56.84 - 00:56.84 14
20. 134 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:56.97 - 00:56.97 13
21. 139 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 00:57.04 - 00:57.04 12
22. 149 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:57.09 - 00:57.09 11
23. 156 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:57.36 - 00:57.36 10
24. 168 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:57.51 - 00:57.51 9
25. 162 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:57.57 - 00:57.57 8
26. 142 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:57.58 - 00:57.58 7
27. 138 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:58.01 - 00:58.01 6
28. 173 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:58.86 - 00:58.86 5
29. 146 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:58.99 - 00:58.99 4
30. 141 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:59.22 - 00:59.22 3
31. 167 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:59.31 - 00:59.31 2
32. 161 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:59.55 - 00:59.55 1
33. 170 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 01:00.28 - 01:00.28  
33. 155 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 01:00.28 - 01:00.28  
35. 160 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 01:00.64 - 01:00.64  
36. 154 0 Samakhvalau Andrey 2003 BLR 01:01.88 - 01:01.88  
37. 159 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 01:03.14 - 01:03.14  
38. 174 6507 Srnánek Tomáš 2004 SVK BA 01:03.79 - 01:03.79  
39. 164 3282 Škorík Miroslav 2004 SVK ZA 01:03.97 - 01:03.97  
40. 172 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:04.23 - 01:04.23  
41. 158 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA 01:05.62 - 01:05.62  
42. 166 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 01:07.65 - 01:07.65  
43. 144 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 01:09.65 - 01:09.65  
Nedokočili 1. kolo
131 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA  
153 0 Levkhin Nikita 2004 BLR  
169 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA  
150 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA  
165 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA  
123 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
132 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
163 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO  
130 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO  
147 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO  
171 3225 Šiller Alex 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk