Slovenský pohár žiakov 2.kolo

Stredisko Vrátna - Paseky Codex 2068
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 22.01.2017 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 31 1273 Baláž Filip 2001 SVK BA 00:47.78 00:49.39 01:37.17 100
2. 47 0 GuŇka Jan 2001 POL 00:48.33 00:49.80 01:38.13  
3. 41 3988 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:48.30 00:50.29 01:38.59 80
4. 32 1741 Lasok Adam 2001 SVK ZA 00:48.72 00:50.51 01:39.23 60
5. 39 3262 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 00:48.79 00:50.54 01:39.33 50
6. 37 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:48.54 00:51.10 01:39.64 45
7. 44 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO 00:50.03 00:50.04 01:40.07 40
8. 40 1982 LiptÁk Šimon 2001 SVK BA 00:49.54 00:51.45 01:40.99 36
9. 42 1307 Kasanický Adam 2001 SVK ZA 00:49.65 00:51.48 01:41.13 32
10. 35 1841 Hromec Lukáš 2001 SVK BA 00:49.66 00:51.62 01:41.28 29
11. 45 34 Cuker Alex 2002 SVK PO 00:50.02 00:51.63 01:41.65 26
12. 59 1966 Dluhoš Matej 2002 SVK KE 00:50.37 00:52.94 01:43.31 24
13. 34 2120 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA 00:51.64 00:52.09 01:43.73 22
14. 36 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 00:51.68 00:52.13 01:43.81 20
15. 52 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB 00:51.72 00:53.79 01:45.51 18
16. 48 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:51.86 00:53.78 01:45.64 16
17. 57 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO 00:51.81 00:53.95 01:45.76 15
18. 61 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA 00:51.81 00:54.30 01:46.11 14
19. 54 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 00:51.11 00:55.16 01:46.27 13
20. 56 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 00:52.23 00:54.59 01:46.82 12
21. 38 3915 Palič Michal 2001 SVK BA 00:53.22 00:53.92 01:47.14 11
22. 46 0 Matskevich Pavel 2001 BLR 00:53.43 00:54.36 01:47.79  
23. 64 0 Davydouski Maksim 2002 BLR 00:52.97 00:55.17 01:48.14  
24. 58 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 00:54.37 00:55.46 01:49.83 10
25. 50 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA 00:54.43 00:56.11 01:50.54 9
26. 66 6562 Galica Samuel 2002 SVK ZA 00:54.65 00:57.35 01:52.00 8
27. 55 3951 Hrivík Alexander 2001 SVK PO 00:55.20 00:57.53 01:52.73 7
28. 49 2960 Kompiš Martin 2002 SVK ZA 00:56.23 00:57.69 01:53.92 6
29. 65 5495 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 00:56.21 00:58.27 01:54.48 5
30. 53 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 01:01.26 00:56.46 01:57.72 4
31. 67 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA 00:57.61 01:10.55 02:08.16 3
Nedokočili 1. kolo
60 2716 Pencák Ondrej 2002 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
63 0 Bachleda Tymoteusz 2001 POL  
33 1167 Botka Filip 2001 SVK BA  
51 3255 Folk Patrik 2002 SVK BB  
68 6853 Hubač Arno 2001 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
62 2798 Buocik Matej 2001 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
43 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk