Slovenský pohár žiakov 2.kolo

Stredisko Vrátna - Paseky Codex 2069
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 21.01.2017 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 12 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:40.73 00:43.34 01:24.07 100
2. 10 3220 Píšová Katarína 2003 SVK BB 00:43.20 00:46.14 01:29.34 80
3. 15 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:43.62 00:46.45 01:30.07 60
4. 11 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:44.03 00:46.39 01:30.42 50
5. 13 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:46.32 00:46.57 01:32.89 45
6. 2 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA 00:44.67 00:48.31 01:32.98 40
7. 16 0 Novikova Diana 2003 RUS 00:45.02 00:48.47 01:33.49  
8. 3 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK PO 00:46.35 00:49.22 01:35.57 36
9. 32 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:47.90 00:49.69 01:37.59 32
10. 1 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:47.14 00:51.08 01:38.22 29
11. 17 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 00:48.13 00:50.65 01:38.78 26
12. 9 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:48.01 00:52.19 01:40.20 24
13. 14 3257 Šáriková Alexandra 2003 SVK BB 00:48.85 00:51.92 01:40.77 22
14. 19 2662 Zrnčíková Šárka 2003 SVK ZA 00:49.30 00:52.15 01:41.45 20
15. 24 3644 Šoucová Julie 2003 SVK BB 00:49.36 00:52.64 01:42.00 18
16. 22 4580 Jankowska Karolina 2004 SVK ZA 00:50.33 00:52.29 01:42.62 16
17. 26 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:50.48 00:52.18 01:42.66 15
18. 4 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:44.85 00:58.21 01:43.06 14
19. 28 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 00:49.47 00:53.60 01:43.07 13
20. 33 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:50.27 00:53.12 01:43.39 12
21. 30 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:50.77 00:53.30 01:44.07 11
22. 34 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA 00:51.19 00:53.63 01:44.82 10
23. 31 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:51.71 00:54.72 01:46.43 9
24. 27 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB 00:52.63 00:55.77 01:48.40 8
25. 40 3702 Sedlačková Katarína 2004 SVK BA 00:53.38 00:55.67 01:49.05 7
26. 38 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:52.78 00:56.74 01:49.52 6
27. 6 2687 Pakosová Veronika 2003 SVK ZA 00:51.24 00:58.48 01:49.72 5
28. 18 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:52.93 00:56.87 01:49.80 4
29. 36 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:53.33 00:57.23 01:50.56 3
30. 25 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:53.32 00:57.29 01:50.61 2
31. 41 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB 00:53.26 00:57.77 01:51.03 1
32. 35 3377 Rakučáková Pavlína 2004 SVK ZA 00:54.87 01:00.96 01:55.83  
33. 20 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 00:50.72 01:06.98 01:57.70  
34. 37 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:49.76 01:09.61 01:59.37  
35. 42 3789 Šuleková Alexandra 2004 SVK BB 00:56.95 01:02.88 01:59.83  
Nedokočili 1. kolo
8 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA  
43 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA  
5 3190 Repaská Nikola 2004 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
7 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK ZA  
29 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA  
39 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 2. kole
23 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA  
21 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk