Slovenský pohár žiakov 2.kolo

Stredisko Vrátna - Paseky Codex 2070
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 21.01.2017 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 62 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:41.60 00:42.86 01:24.46 100
2. 64 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:42.36 00:44.62 01:26.98 80
3. 57 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:42.74 00:44.78 01:27.52 60
4. 67 0 Zakrzewski Jan 2003 POL 00:42.70 00:45.23 01:27.93  
5. 76 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:43.82 00:46.18 01:30.00 50
6. 53 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:45.32 00:47.83 01:33.15 45
7. 61 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:45.09 00:49.05 01:34.14 40
7. 55 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:49.37 00:44.77 01:34.14 40
9. 65 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO 00:46.72 00:47.65 01:34.37 32
10. 66 0 Yakubouski Daniil 2003 BLR 00:46.56 00:47.86 01:34.42  
11. 54 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:46.29 00:48.87 01:35.16 29
12. 52 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:45.36 00:50.24 01:35.60 26
13. 85 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:46.96 00:48.92 01:35.88 24
14. 83 0 Levkhin Nikita 2004 BLR 00:47.25 00:48.80 01:36.05  
15. 58 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 00:47.51 00:48.74 01:36.25 22
16. 78 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 00:47.50 00:50.29 01:37.79 20
17. 94 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:49.15 00:49.50 01:38.65 18
18. 60 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:48.21 00:50.53 01:38.74 16
19. 51 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:48.25 00:51.37 01:39.62 15
20. 63 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:42.86 00:56.80 01:39.66 14
21. 73 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:48.36 00:52.45 01:40.81 13
22. 98 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:48.37 00:52.73 01:41.10 12
23. 82 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:49.83 00:51.29 01:41.12 11
24. 93 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:48.75 00:52.49 01:41.24 10
25. 69 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 00:49.74 00:52.54 01:42.28 9
26. 88 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:49.92 00:52.80 01:42.72 8
27. 89 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:50.12 00:53.98 01:44.10 7
28. 87 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:50.66 00:54.02 01:44.68 6
29. 72 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:52.61 00:52.52 01:45.13 5
30. 100 6507 Srnánek Tomáš 2004 SVK BA 00:52.51 00:52.95 01:45.46 4
31. 91 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:51.34 00:54.52 01:45.86 3
32. 84 0 Samakhvalau Andrey 2003 BLR 00:52.42 00:54.54 01:46.96  
33. 102 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:52.61 00:55.57 01:48.18 2
34. 80 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:48.14 01:00.92 01:49.06 1
35. 97 3282 Škorík Miroslav 2004 SVK ZA 00:54.88 00:57.43 01:52.31  
36. 92 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 00:57.61 00:55.27 01:52.88  
37. 86 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:55.98 00:59.93 01:55.91  
38. 99 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 00:56.44 01:00.75 01:57.19  
39. 90 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA 00:58.29 01:01.60 01:59.89  
Nedokočili 1. kolo
56 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB  
79 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO  
101 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB  
71 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO  
74 3346 Sloboda Matúš 2003 SVK ZA  
77 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
81 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA  
59 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
68 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB  
70 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA  
96 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB  
75 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
95 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk