Slovenský pohár žiakov 3.kolo

Stredisko Malinô Brdo Codex 2073
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 04.02.2017 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 74 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:50.39 00:45.34 01:35.73 100
2. 65 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:50.62 00:46.94 01:37.56 80
3. 69 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:52.05 00:47.36 01:39.41 60
4. 97 3190 Repaská Nikola 2004 SVK PO 00:52.72 00:47.84 01:40.56 50
5. 73 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:54.18 00:48.17 01:42.35 45
6. 76 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:54.46 00:49.39 01:43.85 40
7. 61 3257 Šáriková Alexandra 2003 SVK BB 00:56.56 00:50.94 01:47.50 36
8. 63 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA 00:56.66 00:51.77 01:48.43 32
9. 66 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:56.66 00:51.83 01:48.49 29
10. 71 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK PO 00:58.01 00:51.59 01:49.60 26
11. 78 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA 00:58.52 00:52.57 01:51.09 24
12. 84 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:59.30 00:52.13 01:51.43 22
13. 87 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 00:58.18 00:53.57 01:51.75 20
14. 91 2687 Pakosová Veronika 2003 SVK ZA 00:59.95 00:53.38 01:53.33 18
15. 88 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:59.58 00:53.97 01:53.55 16
16. 75 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK ZA 00:56.97 00:57.81 01:54.78 15
17. 77 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 00:59.94 00:55.12 01:55.06 14
18. 81 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 01:01.03 00:54.58 01:55.61 13
19. 95 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 01:00.99 00:54.92 01:55.91 12
20. 62 3220 Píšová Katarína 2003 SVK BB 01:07.74 00:48.48 01:56.22 11
21. 79 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 01:02.07 00:56.11 01:58.18 10
22. 86 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 01:03.57 00:56.47 02:00.04 9
23. 85 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 01:03.98 00:56.72 02:00.70 8
24. 67 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 01:09.15 00:53.38 02:02.53 7
25. 90 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 01:04.68 01:01.63 02:06.31 6
26. 99 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 01:08.02 01:02.39 02:10.41 5
27. 68 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 01:07.05 01:15.97 02:23.02 4
Nedokočili 1. kolo
64 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA  
72 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA  
80 2662 Zrnčíková Šárka 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
83 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA  
82 3644 Šoucová Julie 2003 SVK BB  
70 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
96 3377 Rakučáková Pavlína 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
93 5661 Glasnáková Lea 2004 SVK ZA  
98 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA  
94 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN  
Diskvalifikovaní v 2. kole
92 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA  
89 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk