Slovenský pohár žiakov 3.kolo

Stredisko Malinô Brdo Codex 2074
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 04.02.2017 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 105 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:54.77 00:51.49 01:46.26 100
2. 111 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:54.89 00:51.44 01:46.33 80
3. 103 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 00:57.11 00:50.68 01:47.79 60
4. 138 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:57.52 00:51.15 01:48.67 50
5. 115 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:58.10 00:50.62 01:48.72 45
6. 113 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:57.15 00:52.53 01:49.68 40
7. 110 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 01:02.64 00:47.16 01:49.80 36
8. 101 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:58.09 00:54.16 01:52.25 32
9. 124 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:59.68 00:53.06 01:52.74 29
10. 126 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:58.50 00:54.32 01:52.82 26
11. 136 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:59.01 00:53.89 01:52.90 24
11. 123 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:59.45 00:53.45 01:52.90 24
13. 102 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:59.43 00:53.64 01:53.07 20
14. 121 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 01:00.37 00:55.30 01:55.67 18
15. 131 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:59.81 00:56.34 01:56.15 16
16. 140 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 01:00.62 00:55.73 01:56.35 15
17. 125 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 01:01.55 00:55.57 01:57.12 14
18. 134 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 01:03.02 00:54.33 01:57.35 13
19. 141 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:59.31 00:59.83 01:59.14 12
20. 127 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 01:04.26 00:55.86 02:00.12 11
21. 128 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 01:05.17 00:56.19 02:01.36 10
22. 142 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 01:03.77 00:57.77 02:01.54 9
23. 132 4407 Kubány Jakub 2004 SVK ZA 01:03.37 00:58.29 02:01.66 8
24. 109 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:55.81 01:06.75 02:02.56 7
25. 120 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 01:08.47 00:55.28 02:03.75 6
26. 144 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 01:04.77 01:00.27 02:05.04 5
27. 119 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 01:10.98 00:54.73 02:05.71 4
28. 118 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 01:10.77 00:56.61 02:07.38 3
29. 137 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 01:13.02 00:55.46 02:08.48 2
30. 143 3209 Hajdúk Tibor 2004 SVK ZA 01:13.07 00:59.81 02:12.88 1
31. 139 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 01:15.82 00:57.67 02:13.49  
32. 148 3373 Herbst Bruno 2004 SVK ZA 01:13.73 00:59.92 02:13.65  
Nedokočili 1. kolo
135 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
147 4903 Forgáč Marko 2004 SVK ZA  
122 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA  
107 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
129 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA  
117 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
145 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
114 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
108 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA  
130 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA  
106 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
112 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
149 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
104 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO  
133 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN  
146 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
116 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk