Slovenský pohár žiakov 3.kolo

Stredisko Malinô Brdo Codex 2078
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 05.02.2017 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 101 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:50.48 - 00:50.48 100
2. 110 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:51.47 - 00:51.47 80
3. 123 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:51.56 - 00:51.56 60
4. 113 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:51.59 - 00:51.59 50
5. 108 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:52.03 - 00:52.03 45
6. 103 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:52.07 - 00:52.07 40
7. 104 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:52.15 - 00:52.15 36
8. 106 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:52.36 - 00:52.36 32
9. 112 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 00:52.49 - 00:52.49 29
10. 102 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:52.53 - 00:52.53 26
11. 122 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:52.54 - 00:52.54 24
12. 109 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:52.74 - 00:52.74 22
13. 138 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:53.18 - 00:53.18 20
14. 125 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:53.29 - 00:53.29 18
15. 107 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO 00:53.56 - 00:53.56 16
16. 118 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:53.78 - 00:53.78 15
17. 120 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:53.96 - 00:53.96 14
18. 129 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:54.19 - 00:54.19 13
19. 128 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:54.27 - 00:54.27 12
20. 114 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 00:54.35 - 00:54.35 11
21. 105 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:54.63 - 00:54.63 10
22. 135 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:54.94 - 00:54.94 9
23. 111 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:54.96 - 00:54.96 8
24. 121 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:55.02 - 00:55.02 7
25. 124 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:55.11 - 00:55.11 6
26. 116 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:55.14 - 00:55.14 5
27. 127 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:55.20 - 00:55.20 4
28. 146 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:55.38 - 00:55.38 3
29. 132 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:55.63 - 00:55.63 2
29. 115 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:55.63 - 00:55.63 2
31. 144 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 00:55.64 - 00:55.64  
32. 136 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:55.90 - 00:55.90  
33. 139 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:55.91 - 00:55.91  
34. 130 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:56.14 - 00:56.14  
35. 131 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:56.23 - 00:56.23  
36. 137 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:56.35 - 00:56.35  
37. 134 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:56.54 - 00:56.54  
38. 142 4407 Kubány Jakub 2004 SVK ZA 00:56.63 - 00:56.63  
39. 133 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:56.67 - 00:56.67  
40. 145 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:57.12 - 00:57.12  
41. 140 3373 Herbst Bruno 2004 SVK ZA 00:57.14 - 00:57.14  
42. 149 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:57.37 - 00:57.37  
43. 126 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:58.39 - 00:58.39  
44. 148 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 00:59.29 - 00:59.29  
45. 141 4903 Forgáč Marko 2004 SVK ZA 01:01.09 - 01:01.09  
46. 117 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 01:01.32 - 01:01.32  
47. 147 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA 01:01.48 - 01:01.48  
Nedokočili 1. kolo
143 3209 Hajdúk Tibor 2004 SVK ZA  
119 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk