Slovenský pohár žiakov 5.kolo - M-SR

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2090
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 04.03.2017 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 53 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:41.00 00:42.33 01:23.33 100
2. 44 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:41.47 00:42.38 01:23.85 80
3. 51 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:42.77 00:43.14 01:25.91 60
4. 48 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 00:43.87 00:44.35 01:28.22 50
5. 66 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:43.86 00:44.49 01:28.35 45
6. 43 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:43.02 00:45.48 01:28.50 40
7. 73 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:43.93 00:44.72 01:28.65 36
8. 58 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:44.20 00:45.39 01:29.59 32
9. 71 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:45.39 00:44.75 01:30.14 29
10. 68 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:45.36 00:45.26 01:30.62 26
11. 55 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:44.06 00:46.61 01:30.67 24
12. 84 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:45.64 00:45.77 01:31.41 22
13. 59 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:45.69 00:46.35 01:32.04 20
14. 54 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:45.54 00:46.61 01:32.15 18
15. 56 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:45.59 00:46.66 01:32.25 16
16. 49 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:45.09 00:47.56 01:32.65 15
17. 61 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:46.04 00:47.52 01:33.56 14
18. 80 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:46.69 00:47.48 01:34.17 13
19. 57 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:47.04 00:47.63 01:34.67 12
20. 64 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:45.52 00:49.96 01:35.48 11
21. 72 6507 Srnánek Tomáš 2004 SVK BA 00:48.29 00:48.22 01:36.51 10
22. 78 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:48.10 00:48.85 01:36.95 9
23. 70 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:49.10 00:48.50 01:37.60 8
24. 75 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 00:48.00 00:52.97 01:40.97 7
25. 76 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 01:02.69 00:46.85 01:49.54 6
Nedokočili 1. kolo
62 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
47 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
45 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA  
65 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO  
60 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO  
86 3282 Škorík Miroslav 2004 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
82 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
42 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO  
50 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
69 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
87 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
81 3209 Hajdúk Tibor 2004 SVK ZA  
83 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
52 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
85 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA  
79 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA  
74 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA  
67 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 2. kole
46 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA  
63 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA  
41 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk