Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále

Stredisko Jasná Codex 2098
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 19.03.2017 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 51 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:30.81 00:31.05 01:01.86 100
2. 55 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:30.94 00:31.79 01:02.73 80
3. 60 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:31.49 00:31.58 01:03.07 60
4. 57 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:30.73 00:32.49 01:03.22 50
5. 61 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:32.17 00:32.82 01:04.99 45
6. 71 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:33.29 00:33.55 01:06.84 40
7. 63 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:34.38 00:34.41 01:08.79 36
8. 59 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:34.72 00:34.23 01:08.95 32
9. 77 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 00:34.53 00:34.59 01:09.12 29
10. 93 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:34.93 00:34.71 01:09.64 26
11. 69 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:35.13 00:35.34 01:10.47 24
12. 78 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:35.16 00:35.66 01:10.82 22
13. 56 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:35.10 00:35.77 01:10.87 20
13. 52 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:34.90 00:35.97 01:10.87 20
15. 74 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:35.70 00:36.68 01:12.38 16
16. 85 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 00:36.36 00:36.10 01:12.46 15
16. 83 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:36.39 00:36.07 01:12.46 15
18. 67 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:35.95 00:36.54 01:12.49 13
19. 72 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:36.31 00:36.37 01:12.68 12
20. 68 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:36.31 00:36.60 01:12.91 11
21. 75 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:35.90 00:37.22 01:13.12 10
22. 54 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:36.59 00:36.60 01:13.19 9
23. 82 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:37.10 00:36.67 01:13.77 8
24. 65 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 00:37.35 00:36.73 01:14.08 7
25. 87 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:36.69 00:37.51 01:14.20 6
26. 84 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:36.88 00:37.60 01:14.48 5
27. 88 4407 Kubány Jakub 2004 SVK ZA 00:39.21 00:38.00 01:17.21 4
28. 92 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:39.20 00:38.57 01:17.77 3
29. 86 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 00:38.86 00:40.51 01:19.37 2
30. 95 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA 00:43.86 00:41.35 01:25.21 1
31. 94 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:43.58 00:42.17 01:25.75  
32. 89 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:36.96 00:50.35 01:27.31  
33. 53 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:34.09 00:55.54 01:29.63  
34. 91 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:48.16 00:41.49 01:29.65  
35. 90 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 00:38.55 00:55.72 01:34.27  
36. 73 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:43.98 00:56.74 01:40.72  
Nedokočili 1. kolo
64 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
76 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
66 3908 Roth Roman 2003 SVK PO  
70 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB  
Nedokočili 2. kolo
79 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
81 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
58 2712 Botka Timo 2003 SVK BA  
96 3282 Škorík Miroslav 2004 SVK ZA  
97 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
Neštartovali v 2. kole
62 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
80 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk