Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále

Stredisko Jasná Codex 2100
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 19.03.2017 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 156 1273 Baláž Filip 2001 SVK BA 00:28.95 00:26.99 00:55.94 100
2. 163 3988 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:29.65 00:26.83 00:56.48 80
3. 151 1167 Botka Filip 2001 SVK BA 00:29.24 00:27.45 00:56.69 60
4. 160 3262 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 00:29.60 00:27.71 00:57.31 50
5. 152 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:30.25 00:27.43 00:57.68 45
6. 165 34 Cuker Alex 2002 SVK PO 00:30.31 00:27.82 00:58.13 40
7. 155 1841 Hromec Lukáš 2001 SVK BA 00:29.77 00:28.46 00:58.23 36
8. 167 1925 Jarabek Michal 2001 SVK ZA 00:30.17 00:28.18 00:58.35 32
9. 159 1307 Kasanický Adam 2001 SVK ZA 00:30.01 00:28.58 00:58.59 29
10. 185 1982 Lipták Šimon 2001 SVK BA 00:31.17 00:28.46 00:59.63 26
11. 166 2120 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA 00:31.05 00:28.87 00:59.92 24
12. 154 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA 00:31.17 00:29.92 01:01.09 22
13. 153 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 00:31.43 00:29.67 01:01.10 20
14. 158 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:31.33 00:29.90 01:01.23 18
15. 164 1966 Dluhoš Matej 2002 SVK KE 00:32.03 00:29.79 01:01.82 16
16. 175 2107 Ižip Maxim 2001 SVK ZA 00:32.24 00:30.40 01:02.64 15
17. 161 3915 Palič Michal 2001 SVK BA 00:32.54 00:30.48 01:03.02 14
18. 168 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 00:33.14 00:30.67 01:03.81 13
19. 182 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO 00:34.14 00:30.12 01:04.26 12
19. 171 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO 00:33.68 00:30.58 01:04.26 12
21. 173 2716 Pencák Ondrej 2002 SVK PO 00:33.91 00:31.42 01:05.33 10
22. 170 2960 Kompiš Martin 2002 SVK ZA 00:34.68 00:31.21 01:05.89 9
23. 176 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:34.27 00:32.39 01:06.66 8
24. 184 3261 Žampa Teo 2002 SVK PO 00:35.38 00:31.97 01:07.35 7
25. 174 5495 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 00:37.10 00:34.00 01:11.10 6
26. 183 6148 Rebej Dominik 2002 SVK BA 00:38.47 00:35.23 01:13.70 5
27. 180 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA 00:44.10 00:36.69 01:20.79 4
Nedokočili 1. kolo
181 2798 Buocik Matej 2001 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
169 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
177 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA  
179 3951 Hrivík Alexander 2001 SVK PO  
178 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA  
157 1741 Lasok Adam 2001 SVK ZA  
172 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 2. kole
162 3255 Folk Patrik 2002 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk