Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále

Stredisko Jasná Codex 2102
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 18.03.2017 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 151 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:58.22 - 00:58.22 100
2. 154 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:58.37 - 00:58.37 80
3. 152 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:59.16 - 00:59.16 60
4. 157 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:59.28 - 00:59.28 50
5. 162 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:59.60 - 00:59.60 45
6. 163 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 01:00.96 - 01:00.96 40
7. 155 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 01:01.26 - 01:01.26 36
8. 158 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 01:01.47 - 01:01.47 32
9. 170 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 01:01.54 - 01:01.54 29
10. 159 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 01:01.82 - 01:01.82 26
11. 165 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 01:01.85 - 01:01.85 24
12. 161 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 01:02.90 - 01:02.90 22
13. 169 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 01:02.99 - 01:02.99 20
14. 168 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 01:03.70 - 01:03.70 18
15. 156 4289 Senčar Daniel 2003 SVK KE 01:04.78 - 01:04.78 16
16. 173 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 01:04.82 - 01:04.82 15
17. 171 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 01:05.22 - 01:05.22 14
18. 175 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 01:05.23 - 01:05.23 13
19. 167 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 01:05.28 - 01:05.28 12
20. 180 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 01:05.63 - 01:05.63 11
21. 166 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 01:05.89 - 01:05.89 10
22. 177 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 01:05.98 - 01:05.98 9
23. 176 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 01:06.01 - 01:06.01 8
24. 178 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 01:06.49 - 01:06.49 7
25. 181 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 01:06.53 - 01:06.53 6
26. 172 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 01:07.51 - 01:07.51 5
27. 192 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 01:07.58 - 01:07.58 4
28. 179 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 01:08.22 - 01:08.22 3
29. 182 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 01:08.23 - 01:08.23 2
30. 189 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 01:08.28 - 01:08.28 1
31. 184 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 01:08.95 - 01:08.95  
32. 191 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 01:09.31 - 01:09.31  
33. 187 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 01:09.42 - 01:09.42  
34. 174 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 01:09.62 - 01:09.62  
35. 195 5800 Kalík Andrej 2004 SVK KE 01:09.86 - 01:09.86  
36. 194 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 01:10.60 - 01:10.60  
37. 196 4407 Kubány Jakub 2004 SVK ZA 01:10.96 - 01:10.96  
38. 183 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 01:10.98 - 01:10.98  
39. 188 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 01:11.34 - 01:11.34  
40. 190 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 01:12.54 - 01:12.54  
41. 193 3282 Škorík Miroslav 2004 SVK ZA 01:12.61 - 01:12.61  
42. 186 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 01:13.77 - 01:13.77  
43. 197 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:15.95 - 01:15.95  
44. 199 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA 01:18.99 - 01:18.99  
45. 198 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 01:23.32 - 01:23.32  
Nedokočili 1. kolo
185 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA  
153 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA  
164 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
160 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk