1.kolo SLP-Žiakov

Stredisko Zuberec-Janovky Codex 2112
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 15.01.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 160 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:48.59 - 00:48.59 100
2. 151 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:48.97 - 00:48.97 80
3. 152 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:50.93 - 00:50.93 60
4. 162 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:50.96 - 00:50.96 50
4. 147 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:50.96 - 00:50.96 50
6. 149 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:51.09 - 00:51.09 40
7. 148 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:51.35 - 00:51.35 36
8. 167 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:51.59 - 00:51.59 32
9. 150 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:51.72 - 00:51.72 29
10. 161 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 00:51.79 - 00:51.79 26
11. 154 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:51.82 - 00:51.82 24
12. 187 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:51.83 - 00:51.83 22
13. 157 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:51.87 - 00:51.87 20
14. 158 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:51.92 - 00:51.92 18
15. 170 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:52.18 - 00:52.18 16
15. 159 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:52.18 - 00:52.18 16
17. 146 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:52.85 - 00:52.85 14
18. 171 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:52.87 - 00:52.87 13
19. 156 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:52.90 - 00:52.90 12
20. 194 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:53.00 - 00:53.00 11
21. 197 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO 00:53.18 - 00:53.18 10
22. 180 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:53.58 - 00:53.58 9
23. 198 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:53.61 - 00:53.61 8
24. 155 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:53.67 - 00:53.67 7
25. 169 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:53.70 - 00:53.70 6
26. 176 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:53.74 - 00:53.74 5
27. 165 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:53.82 - 00:53.82 4
28. 192 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:53.93 - 00:53.93 3
29. 164 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:54.18 - 00:54.18 2
30. 153 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 00:54.44 - 00:54.44 1
31. 196 3330 Fedor Filip 2004 SVK BA 00:54.69 - 00:54.69  
32. 175 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:54.72 - 00:54.72  
33. 189 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:55.22 - 00:55.22  
34. 193 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:55.24 - 00:55.24  
34. 168 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:55.24 - 00:55.24  
36. 173 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA 00:55.26 - 00:55.26  
37. 181 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:55.44 - 00:55.44  
38. 186 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:55.51 - 00:55.51  
39. 195 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA 00:55.59 - 00:55.59  
40. 182 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:55.74 - 00:55.74  
41. 174 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA 00:56.34 - 00:56.34  
42. 191 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA 00:56.93 - 00:56.93  
43. 185 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA 00:57.74 - 00:57.74  
44. 184 4167 Figlár Šimon 2005 SVK PO 00:57.90 - 00:57.90  
45. 183 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 00:57.94 - 00:57.94  
46. 188 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA 00:58.02 - 00:58.02  
47. 177 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:58.32 - 00:58.32  
48. 179 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:58.78 - 00:58.78  
49. 178 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:59.15 - 00:59.15  
50. 190 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 01:03.30 - 01:03.30  
Nedokočili 1. kolo
166 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
163 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
172 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk