1.kolo SLP-Žiakov

Stredisko Zuberec-Janovky Codex 2113
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 14.01.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 75 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:40.59 00:40.31 01:20.90 100
2. 72 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:40.72 00:41.97 01:22.69 80
3. 66 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:43.45 00:44.40 01:27.85 60
4. 108 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:44.18 00:43.87 01:28.05 50
5. 74 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:44.59 00:44.34 01:28.93 45
6. 73 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:44.58 00:44.37 01:28.95 40
7. 78 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:44.60 00:44.45 01:29.05 36
8. 65 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:45.13 00:44.21 01:29.34 32
9. 62 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:45.40 00:45.44 01:30.84 29
10. 63 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:46.29 00:45.15 01:31.44 26
11. 64 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:45.66 00:45.84 01:31.50 24
12. 87 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:46.42 00:45.09 01:31.51 22
13. 88 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:46.30 00:45.35 01:31.65 20
14. 81 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:46.52 00:45.45 01:31.97 18
15. 69 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:46.36 00:46.04 01:32.40 16
16. 93 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:47.17 00:46.21 01:33.38 15
17. 71 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:47.82 00:46.27 01:34.09 14
18. 67 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:47.39 00:47.22 01:34.61 13
19. 76 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 00:48.10 00:47.27 01:35.37 12
20. 104 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:48.25 00:47.90 01:36.15 11
21. 83 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:48.47 00:47.85 01:36.32 10
22. 111 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO 00:48.53 00:47.85 01:36.38 9
23. 107 3330 Fedor Filip 2004 SVK BA 00:49.64 00:47.32 01:36.96 8
24. 82 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:49.52 00:48.33 01:37.85 7
25. 96 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:49.05 00:49.09 01:38.14 6
26. 99 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:49.18 00:48.98 01:38.16 5
27. 77 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA 00:49.80 00:50.32 01:40.12 4
28. 95 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA 00:52.56 00:48.86 01:41.42 3
29. 105 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:51.24 00:50.40 01:41.64 2
29. 89 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:54.17 00:47.47 01:41.64 2
31. 92 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:51.29 00:50.83 01:42.12  
32. 101 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:52.07 00:51.38 01:43.45  
33. 90 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA 00:51.75 00:52.46 01:44.21  
34. 68 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 00:53.22 00:52.14 01:45.36  
35. 84 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA 00:54.11 00:53.48 01:47.59  
36. 94 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:53.22 00:54.44 01:47.66  
37. 100 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 00:56.31 00:54.77 01:51.08  
38. 103 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:55.37 00:55.91 01:51.28  
39. 109 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 01:02.94 00:48.94 01:51.88  
40. 102 4167 Figlár Šimon 2005 SVK PO 01:14.07 00:51.91 02:05.98  
Nedokočili 1. kolo
106 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA  
91 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
61 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
110 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA  
Nedokočili 2. kolo
70 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
98 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO  
80 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
79 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
97 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
85 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
Diskvalifikovaní v 2. kole
86 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk