1.kolo SLP-Žiakov

Stredisko Zuberec-Janovky Codex 2118
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 15.01.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 10 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:50.69 00:48.89 01:39.58 100
2. 11 2205 Surová Alica 2002 SVK BB 00:50.71 00:49.50 01:40.21 80
3. 5 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:51.13 00:49.97 01:41.10 60
4. 14 2051 Strachanová Silvia 2002 SVK PO 00:52.15 00:50.09 01:42.24 50
5. 9 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:51.95 00:50.57 01:42.52 45
6. 6 3286 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 00:51.95 00:50.71 01:42.66 40
7. 12 2799 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 00:51.86 00:51.02 01:42.88 36
8. 3 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:52.46 00:51.61 01:44.07 32
9. 17 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:52.67 00:51.54 01:44.21 29
10. 1 4399 Moricová Viktória 2002 SVK ZA 00:52.95 00:51.42 01:44.37 26
11. 2 4322 Španková Andrea 2002 SVK ZA 00:52.74 00:52.26 01:45.00 24
12. 19 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 00:53.29 00:51.96 01:45.25 22
13. 13 2800 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 00:53.25 00:52.03 01:45.28 20
14. 21 2962 Gaňová Alexandra 2002 SVK ZA 00:53.68 00:51.91 01:45.59 18
15. 16 2171 Pažáková Nina 2002 SVK PO 00:53.56 00:52.21 01:45.77 16
16. 23 3189 Barlová Zuzana 2002 SVK PO 00:54.03 00:53.18 01:47.21 15
17. 31 5525 Mazalová Tereza 2002 SVK ZA 00:54.43 00:53.44 01:47.87 14
18. 24 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:54.72 00:53.19 01:47.91 13
19. 15 2079 Ružičková Karolína 2002 SVK BA 00:54.90 00:53.68 01:48.58 12
20. 27 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 00:54.46 00:54.21 01:48.67 11
21. 4 1746 Krámerová Alexandra 2002 SVK ZA 00:54.89 00:53.98 01:48.87 10
22. 25 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 00:56.10 00:54.52 01:50.62 9
23. 22 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 00:56.60 00:55.86 01:52.46 8
24. 29 2687 Pakosová Veronika 2003 SVK ZA 00:57.21 00:56.35 01:53.56 7
25. 30 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA 00:58.27 00:55.54 01:53.81 6
26. 28 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB 00:57.44 00:57.26 01:54.70 5
27. 26 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 00:58.90 00:59.01 01:57.91 4
28. 7 4169 Husárová Martina 2002 SVK PO 01:06.44 00:52.55 01:58.99 3
29. 32 5669 Vašinová Martina 2003 SVK BB 01:02.20 01:00.73 02:02.93 2
30. 33 6827 Harmathová Martina 2002 SVK PO 01:06.21 01:03.80 02:10.01 1
Nedokočili 2. kolo
8 3257 Šáriková Alexandra 2003 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
20 2153 Hološová Janka 2002 SVK ZA  
18 2104 Plachyová Zuzana 2002 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk