FIS ENTRY

Stredisko Štrbské Pleso Codex 1355
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 18.12.2017 TD Gajewski Wojciech (POL)
Vypočítaná penalizácia 48.03 Aplikovaná penalizácia 51.03
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 55 151292 Provaznik Adam 2000 CZE   00:58.28 00:58.45 01:56.73 51.03
2. 56 430809 Matulka Jakub 2000 POL   00:57.92 00:58.97 01:56.89 52.03
3. 60 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE   00:58.12 00:59.22 01:57.34 56.03
4. 57 151119 Staszowski Michal 1995 CZE   00:58.70 00:59.28 01:57.98 61.03
5. 75 430801 Mitan Juliusz 1999 POL   00:58.52 00:59.68 01:58.20 63.03
6. 64 151288 Rechtenberg Jan 2000 CZE   00:58.38 00:59.87 01:58.25 63.03
7. 70 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   00:58.74 00:59.64 01:58.38 64.03
8. 68 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 00:59.07 00:59.44 01:58.51 65.03
9. 83 151316 Klima Adam 2001 CZE   00:58.85 00:59.71 01:58.56 66.03
10. 59 151039 Nemec Jan 1993 CZE   00:58.67 00:59.92 01:58.59 66.03
11. 77 700953 Mažgút Denis 1999 SVK ZA 00:58.61 01:00.23 01:58.84 68.03
12. 72 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 00:59.58 00:59.27 01:58.85 68.03
13. 73 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   00:58.90 00:59.97 01:58.87 68.03
14. 91 700980 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 00:59.52 00:59.61 01:59.13 71.03
15. 87 151317 Blaha Matej 2001 CZE   00:59.95 00:59.47 01:59.42 73.03
16. 80 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 00:59.84 00:59.82 01:59.66 75.03
17. 71 54489 Mika-cortolezis Valentin 1998 AUT   00:59.29 01:00.66 01:59.95 78.03
18. 69 54408 Schellmann Moritz 1997 AUT   01:00.48 00:59.80 02:00.28 80.03
19. 85 430836 Bialobrzycki Przemyslaw 2001 POL   01:00.31 01:00.56 02:00.87 85.03
20. 74 430795 Chyc Alex 1999 POL   01:00.33 01:00.55 02:00.88 85.03
21. 78 550087 Zvejnieks Davis 1998 LAT   01:00.29 01:01.07 02:01.36 89.03
22. 102 430837 Blanc Leon 2001 POL   01:00.95 01:00.62 02:01.57 91.03
23. 89 700978 Botka Filip 2001 SVK BA 01:00.84 01:01.77 02:02.61 100.03
24. 90 151233 Hartig Jiri 1998 CZE   01:01.16 01:01.67 02:02.83 102.03
25. 86 550099 Loss Daniels 2000 LAT   01:01.39 01:01.89 02:03.28 105.03
26. 81 250399 Gudmundsson Bjorn Asge 1998 ISL   01:01.32 01:02.22 02:03.54 108.03
27. 108 151333 Pospisil Jonas 2001 CZE   01:01.71 01:02.12 02:03.83 110.03
28. 79 151261 Maras Jan 1999 CZE   01:01.17 01:02.97 02:04.14 113.03
29. 106 151326 Pokorny Martin 2001 CZE   01:02.30 01:02.71 02:05.01 120.03
30. 103 151332 Janicek Marek 2001 CZE   01:03.51 01:03.59 02:07.10 138.03
31. 94 550101 Lazdans Kristaps 2000 LAT   01:03.79 01:04.00 02:07.79 143.03
32. 109 430827 Bachleda-szelig Tymoteusz 2001 POL   01:04.45 01:03.39 02:07.84 144.03
33. 98 430803 Nogaj Michal 1999 POL   01:03.95 01:05.02 02:08.97 153.03
34. 95 151307 Bouda Jiri 1984 CZE   01:04.05 01:05.76 02:09.81 160.03
35. 100 700979 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA 01:07.25 01:03.92 02:11.17 172.03
Nedokočili 1. kolo
97 550097 Belakovs Edgars 1999 SVK    
65 151205 Dadejik Marek 1997 SVK    
107 430844 Hejmo Stanislaw 1998 SVK    
61 700941 Katrenic Henrich 1998 SVK    
67 151284 Koula Jan 2000 SVK    
92 430830 Kowalski Kacper 2001 SVK    
82 700983 Lasok Adam 2001 SVK    
62 151229 Muller Marek 1998 SVK    
84 700982 Sanitrar Jan 2001 SVK    
110 430672 Tabaszewski Jakub 1995 SVK    
66 150852 Waligora Michael 1990 SVK    
Nedokočili 2. kolo
101 250434 Arnarson Andres Noi 2001 SVK    
96 410434 Ferrar William 1998 SVK    
104 690778 Kirbatov Illia 2001 SVK    
51 430799 Kotwica Dawid 1999 SVK    
88 430812 Lukaszyk Bruno 2000 SVK    
76 151287 Milata Jiri 2000 SVK    
53 151225 Sevela Petr 1998 SVK    
58 151280 Surkos Ondrej 2000 SVK    
63 150985 Vrzgula Vaclav 1992 SVK    
54 430811 Wrobel Norbert 2000 SVK    
93 660026 Zvernik Vlad 1998 SVK    
105 430825 Zyto Michal 2001 SVK    
Neštartovali v 2. kole
99 430828 Gunka Jan 2001 SVK    
Diskvalifikovaní v 2. kole
52 430778 Bebenek Szymon 1998 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk