3.kolo SLP Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 2136
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 21.01.2018 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 83 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:56.06 - 00:56.06 100
2. 94 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:56.28 - 00:56.28 80
3. 100 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:56.84 - 00:56.84 60
4. 74 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:57.11 - 00:57.11 50
5. 90 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:57.27 - 00:57.27 45
6. 75 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:57.58 - 00:57.58 40
7. 82 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:57.79 - 00:57.79 36
8. 71 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:57.88 - 00:57.88 32
9. 78 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:57.89 - 00:57.89 29
10. 72 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:58.10 - 00:58.10 26
11. 80 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:58.28 - 00:58.28 24
12. 111 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:58.33 - 00:58.33 22
13. 79 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:58.82 - 00:58.82 20
14. 73 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:58.84 - 00:58.84 18
15. 76 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:58.89 - 00:58.89 16
16. 113 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:59.59 - 00:59.59 15
17. 99 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:59.62 - 00:59.62 14
18. 84 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 01:00.05 - 01:00.05 13
19. 125 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 01:00.19 - 01:00.19 12
20. 98 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 01:00.43 - 01:00.43 11
21. 93 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 01:00.44 - 01:00.44 10
22. 119 0 Levkhin Mikita 2004 BLR 01:01.09 - 01:01.09  
23. 128 3330 Fedor Filip 2004 SVK BA 01:01.12 - 01:01.12 9
24. 122 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA 01:01.31 - 01:01.31 8
25. 107 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 01:01.34 - 01:01.34 7
25. 77 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 01:01.34 - 01:01.34 7
27. 121 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO 01:01.64 - 01:01.64 5
28. 102 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 01:01.98 - 01:01.98 4
29. 89 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 01:02.07 - 01:02.07 3
30. 110 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 01:02.40 - 01:02.40 2
31. 92 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA 01:02.65 - 01:02.65 1
32. 87 0 Taimatov Renat 2004 KAZ 01:02.74 - 01:02.74  
33. 116 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA 01:02.75 - 01:02.75  
34. 104 0 Kashkarov Davyd 2005 KAZ 01:02.85 - 01:02.85  
35. 117 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 01:02.90 - 01:02.90  
36. 103 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA 01:03.14 - 01:03.14  
37. 118 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 01:03.32 - 01:03.32  
38. 95 5368 Pecko Miroslav 2005 SVK ZA 01:04.17 - 01:04.17  
39. 129 5070 Fano Lukáš 2005 SVK PO 01:05.59 - 01:05.59  
40. 120 0 Akylbekov Anvar 2004 KAZ 01:06.21 - 01:06.21  
41. 112 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 01:06.33 - 01:06.33  
42. 126 5967 Justinič Adam 2004 SVK ZA 01:06.88 - 01:06.88  
43. 88 0 Balabanovich Daniil 2004 BLR 01:07.15 - 01:07.15  
44. 127 4187 Kotúč Teodor 2005 SVK BA 01:08.11 - 01:08.11  
45. 96 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 01:08.22 - 01:08.22  
46. 124 4188 Kotúč Hugo 2005 SVK BA 01:09.04 - 01:09.04  
47. 105 0 Mirharodski Alijaksei 2005 BLR 01:10.78 - 01:10.78  
Nedokočili 1. kolo
123 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA  
115 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO  
101 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA  
91 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
106 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA  
130 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA  
131 5964 Mrug Eduard 2004 SVK ZA  
85 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA  
81 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
108 5762 Vaško Igor 2005 SVK ZA  
97 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
109 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
86 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA  
114 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk