3.kolo SLP Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 2137
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 20.01.2018 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 81 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:35.45 00:33.72 01:09.17 100
2. 73 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:37.01 00:34.98 01:11.99 80
3. 93 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:39.43 00:37.08 01:16.51 60
4. 117 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:39.14 00:37.83 01:16.97 50
5. 89 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:40.22 00:37.31 01:17.53 45
6. 85 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:39.70 00:38.18 01:17.88 40
7. 100 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:40.29 00:38.28 01:18.57 36
8. 83 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:40.24 00:38.35 01:18.59 32
9. 79 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:40.38 00:38.73 01:19.11 29
10. 84 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:40.16 00:39.12 01:19.28 26
11. 75 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:40.41 00:39.01 01:19.42 24
12. 98 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:41.23 00:38.24 01:19.47 22
13. 80 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:41.17 00:38.41 01:19.58 20
14. 118 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:41.65 00:38.93 01:20.58 18
15. 78 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:41.43 00:39.47 01:20.90 16
16. 113 0 Levkhin Mikita 2004 BLR 00:41.79 00:39.86 01:21.65  
17. 86 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 00:41.77 00:39.99 01:21.76 15
18. 94 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:41.86 00:40.05 01:21.91 14
19. 95 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:41.91 00:40.10 01:22.01 13
20. 91 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:41.38 00:40.78 01:22.16 12
21. 72 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:42.14 00:40.68 01:22.82 11
22. 122 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA 00:42.88 00:40.19 01:23.07 10
23. 116 3330 Fedor Filip 2004 SVK BA 00:43.80 00:40.06 01:23.86 9
24. 99 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:42.86 00:42.00 01:24.86 8
25. 92 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:44.23 00:40.81 01:25.04 7
26. 105 0 Kashkarov Davyd 2005 KAZ 00:43.73 00:41.64 01:25.37  
27. 107 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:44.24 00:41.14 01:25.38 6
28. 71 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:39.78 00:46.26 01:26.04 5
29. 96 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:47.51 00:38.76 01:26.27 4
30. 77 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:47.75 00:39.06 01:26.81 3
31. 103 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:44.25 00:42.80 01:27.05 2
32. 108 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:45.22 00:43.31 01:28.53 1
33. 120 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:45.57 00:43.25 01:28.82  
34. 111 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:45.62 00:43.49 01:29.11  
35. 102 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA 00:44.66 00:44.64 01:29.30  
36. 110 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:46.04 00:43.77 01:29.81  
37. 109 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:47.72 00:43.52 01:31.24  
38. 106 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:46.34 00:45.04 01:31.38  
39. 97 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA 00:46.97 00:45.38 01:32.35  
40. 112 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:47.14 00:45.88 01:33.02  
41. 115 4188 Kotúč Hugo 2005 SVK BA 00:47.39 00:46.88 01:34.27  
42. 114 0 Akylbekov Anvar 2004 KAZ 00:49.21 00:46.57 01:35.78  
43. 87 0 Balabanovich Daniil 2004 BLR 00:48.94 00:47.27 01:36.21  
44. 119 4187 Kotúč Teodor 2005 SVK BA 00:49.89 00:46.56 01:36.45  
45. 104 0 Mirharodski Alijaksei 2005 BLR 00:47.75 00:50.02 01:37.77  
46. 101 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA 00:42.63 00:55.61 01:38.24  
Nedokočili 1. kolo
90 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN  
82 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
74 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA  
76 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA  
88 0 Taimatov Renat 2004 SVK  
Diskvalifikovaní v 1. kole
121 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk