3.kolo SLP Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 2138
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 21.01.2018 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 43 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:48.33 00:51.34 01:39.67 100
2. 52 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:48.38 00:51.70 01:40.08 80
3. 56 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 00:49.84 00:51.72 01:41.56 60
4. 60 0 Zakrzewski Jan 2003 POL 00:49.96 00:52.53 01:42.49  
5. 42 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO 00:49.71 00:52.91 01:42.62 50
6. 86 2748 VozÁr Gabriel 2003 SVK BA 00:50.54 00:52.49 01:43.03 45
7. 47 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:50.61 00:53.03 01:43.64 40
8. 41 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 00:50.59 00:53.95 01:44.54 36
9. 46 34 Cuker Alex 2002 SVK PO 00:51.42 00:53.62 01:45.04 32
10. 54 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:51.31 00:53.82 01:45.13 29
11. 65 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:51.77 00:53.83 01:45.60 26
12. 67 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:51.54 00:54.23 01:45.77 24
13. 49 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 00:51.83 00:54.53 01:46.36 22
14. 55 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB 00:52.02 00:54.41 01:46.43 20
15. 53 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA 00:52.29 00:54.94 01:47.23 18
16. 66 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:52.42 00:54.89 01:47.31 16
17. 71 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:52.24 00:55.19 01:47.43 15
18. 45 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:52.35 00:55.39 01:47.74 14
19. 70 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:52.88 00:55.03 01:47.91 13
20. 78 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:53.38 00:54.90 01:48.28 12
21. 44 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 00:53.39 00:55.24 01:48.63 11
22. 79 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:53.47 00:56.62 01:50.09 10
23. 64 3085 MaŤko Adam 2003 SVK 00:53.99 00:57.11 01:51.10 9
24. 59 0 Truhins Marks 2002 LAT 00:53.97 00:57.27 01:51.24  
25. 82 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:55.04 00:57.74 01:52.78 8
26. 68 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 00:55.49 00:58.67 01:54.16 7
27. 72 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:56.72 00:57.75 01:54.47 6
28. 63 5495 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 00:55.72 00:58.82 01:54.54 5
29. 61 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:56.50 00:58.71 01:55.21 4
30. 77 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:56.79 00:59.33 01:56.12 3
31. 74 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA 00:56.64 00:59.66 01:56.30 2
32. 76 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 00:57.07 00:59.61 01:56.68 1
33. 81 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:58.01 00:59.87 01:57.88  
34. 75 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA 00:58.39 01:00.76 01:59.15  
35. 83 6996 Polák Lukáš 2003 SVK ZA 00:59.14 01:03.18 02:02.32  
Nedokočili 1. kolo
62 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA  
80 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA  
51 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
58 0 Samakhvalau Andrey 2003 BLR  
73 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
69 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA  
50 1966 Dluhoš Matej 2002 SVK KE  
87 6997 Polák Šimon 2003 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
48 2712 Botka Timo 2003 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
85 5444 Mihalko Ladislav 2003 SVK KE  
Diskvalifikovaní v 2. kole
84 2697 Seman Samuel 2003 SVK BA  
57 0 Yeshakov Alexandr 2003 KAZ  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org