3.kolo SLP Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 2140
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 21.01.2018 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 4 3190 Repaská Nikola 2004 SVK PO 00:53.29 - 00:53.29 100
2. 14 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:54.05 - 00:54.05 80
3. 12 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA 00:55.37 - 00:55.37 60
4. 3 4177 Polak Sophia 2005 SVK PO 00:55.50 - 00:55.50 50
5. 30 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA 00:56.00 - 00:56.00 45
6. 2 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:56.11 - 00:56.11 40
7. 6 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK ZA 00:57.08 - 00:57.08 36
8. 11 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO 00:57.23 - 00:57.23 32
9. 8 4561 Semanová Sofia 2005 SVK BA 00:57.61 - 00:57.61 29
10. 9 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB 00:57.70 - 00:57.70 26
11. 13 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA 00:57.75 - 00:57.75 24
11. 7 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:57.75 - 00:57.75 24
13. 25 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:57.78 - 00:57.78 20
14. 31 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:57.86 - 00:57.86 18
15. 1 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK PO 00:57.90 - 00:57.90 16
16. 5 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:57.92 - 00:57.92 15
17. 15 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:57.99 - 00:57.99 14
18. 24 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 00:58.09 - 00:58.09 13
18. 21 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:58.09 - 00:58.09 13
20. 26 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:58.26 - 00:58.26 11
21. 10 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:58.38 - 00:58.38 10
22. 22 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA 00:58.45 - 00:58.45 9
23. 16 0 Ansonska Patricija 2005 LAT 00:59.05 - 00:59.05  
24. 17 0 Jankowska Karolina 2004 POL 00:59.06 - 00:59.06  
25. 23 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:59.11 - 00:59.11 8
26. 48 4243 Makóni Sára 2005 SVK BB 00:59.12 - 00:59.12 7
27. 29 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:59.17 - 00:59.17 6
28. 65 5965 Vladárová Paula 2004 SVK ZA 00:59.65 - 00:59.65 5
29. 44 5970 Flašíková Emma 2005 SVK ZA 00:59.74 - 00:59.74 4
30. 20 3702 Sedlačková Katarína 2004 SVK BA 00:59.80 - 00:59.80 3
31. 53 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB 00:59.84 - 00:59.84 2
32. 43 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA 00:59.87 - 00:59.87 1
33. 38 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:59.97 - 00:59.97  
34. 51 0 DaukŠte Diana 2004 LAT 01:00.15 - 01:00.15  
35. 47 5128 Macků Michaela Mária 2005 SVK ZA 01:00.31 - 01:00.31  
36. 42 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 01:00.39 - 01:00.39  
37. 36 0 Licite Samanta 2004 LAT 01:00.82 - 01:00.82  
38. 27 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 01:01.12 - 01:01.12  
39. 39 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB 01:01.32 - 01:01.32  
40. 40 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB 01:01.55 - 01:01.55  
41. 41 4190 Valušiaková Terézia 2005 SVK BA 01:02.43 - 01:02.43  
42. 45 4992 Gonosová Lucia 2005 SVK BB 01:02.50 - 01:02.50  
43. 58 4283 Herková Sofia 2005 SVK BA 01:02.52 - 01:02.52  
44. 33 4192 Mozoláková Ema 2005 SVK BA 01:02.57 - 01:02.57  
45. 60 7135 Šáriczka Kristína 2004 SVK PO 01:02.98 - 01:02.98  
45. 32 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 01:02.98 - 01:02.98  
47. 63 7000 Papánová Karolína 2005 SVK ZA 01:03.41 - 01:03.41  
48. 54 5671 Antonyová Anna-Mária 2004 SVK BB 01:04.08 - 01:04.08  
49. 49 4353 Vaculčiaková Nia 2005 SVK ZA 01:04.88 - 01:04.88  
50. 37 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB 01:04.93 - 01:04.93  
51. 57 5973 Gelatíková Lea 2005 SVK ZA 01:04.97 - 01:04.97  
52. 52 7296 Tamašiová Emma 2005 SVK ZA 01:05.03 - 01:05.03  
53. 19 0 Lata Karolina 2004 KAZ 01:05.12 - 01:05.12  
54. 50 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO 01:05.82 - 01:05.82  
55. 55 5512 Kridlová Michaela 2005 SVK BA 01:06.53 - 01:06.53  
56. 18 0 Rusak Alina 2005 BLR 01:07.25 - 01:07.25  
57. 62 3921 Ďurečková Tereza 2005 SVK BB 01:07.62 - 01:07.62  
58. 35 0 Kuur Darya 2005 BLR 01:07.85 - 01:07.85  
Nedokočili 1. kolo
64 4587 Jančeková Viktória 2005 SVK ZA  
61 7297 Mičková Laura 2005 SVK ZA  
46 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB  
56 6657 Uvirova Alica 2004 SVK KE  
Neštartovali v 1. kole
59 3329 Korbačková Victoria 2004 SVK BA  
28 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
34 0 Bychkova Yevgeniya 2005 KAZ  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk