4.kolo SLP Žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2144
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 03.02.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 69 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:48.12 - 00:48.12 100
2. 65 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:49.26 - 00:49.26 80
3. 62 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:50.52 - 00:50.52 60
4. 72 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:50.80 - 00:50.80 50
5. 66 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:50.99 - 00:50.99 45
6. 85 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:51.15 - 00:51.15 40
7. 75 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:51.33 - 00:51.33 36
8. 64 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:51.35 - 00:51.35 32
9. 74 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:51.60 - 00:51.60 29
10. 61 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:51.78 - 00:51.78 26
11. 79 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:52.09 - 00:52.09 24
12. 67 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:52.12 - 00:52.12 22
13. 71 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:52.22 - 00:52.22 20
14. 73 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:52.36 - 00:52.36 18
15. 80 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:52.88 - 00:52.88 16
16. 88 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:53.34 - 00:53.34 15
17. 84 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:53.64 - 00:53.64 14
18. 77 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:53.65 - 00:53.65 13
19. 81 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:53.70 - 00:53.70 12
20. 92 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:53.98 - 00:53.98 11
21. 87 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA 00:54.30 - 00:54.30 10
22. 93 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:54.35 - 00:54.35 9
23. 82 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:54.50 - 00:54.50 8
24. 76 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:54.55 - 00:54.55 7
25. 94 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:54.89 - 00:54.89 6
26. 97 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:54.91 - 00:54.91 5
27. 100 5445 Majza Maxim 2005 SVK KE 00:55.17 - 00:55.17 4
28. 86 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:55.35 - 00:55.35 3
29. 103 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA 00:55.59 - 00:55.59 2
30. 90 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:55.88 - 00:55.88 1
31. 96 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA 00:56.00 - 00:56.00  
32. 91 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:56.01 - 00:56.01  
33. 106 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA 00:56.21 - 00:56.21  
34. 102 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:56.28 - 00:56.28  
35. 110 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:56.29 - 00:56.29  
36. 95 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:56.45 - 00:56.45  
37. 89 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 00:57.44 - 00:57.44  
38. 104 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA 00:57.70 - 00:57.70  
39. 107 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:57.88 - 00:57.88  
40. 98 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 00:57.90 - 00:57.90  
41. 109 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO 00:59.18 - 00:59.18  
42. 99 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 01:00.33 - 01:00.33  
43. 113 4210 Pura Mikuláš 2005 SVK ZA 01:01.21 - 01:01.21  
44. 105 4187 Kotúč Teodor 2005 SVK BA 01:01.23 - 01:01.23  
45. 111 5524 Tököly Tomáš Adam 2005 SVK BB 01:01.43 - 01:01.43  
Nedokočili 1. kolo
63 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
70 4312 Paško Filip 2005 SVK BA  
68 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
108 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
101 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
78 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
112 5070 Fano Lukáš 2005 SVK PO  
83 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk