4.kolo SLP Žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2145
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 04.02.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 62 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:45.02 00:45.75 01:30.77 100
2. 58 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:48.72 00:44.09 01:32.81 80
3. 69 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:47.51 00:48.25 01:35.76 60
4. 61 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:48.55 00:48.23 01:36.78 50
5. 63 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:48.23 00:49.16 01:37.39 45
6. 67 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:48.24 00:49.48 01:37.72 40
7. 80 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:52.10 00:51.75 01:43.85 36
8. 78 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:52.21 00:51.77 01:43.98 32
9. 76 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:51.18 00:53.20 01:44.38 29
10. 85 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:51.86 00:52.80 01:44.66 26
11. 71 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:53.68 00:52.94 01:46.62 24
12. 99 5445 Majza Maxim 2005 SVK KE 00:57.84 00:57.72 01:55.56 22
13. 96 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:58.30 00:57.46 01:55.76 20
14. 101 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:57.82 00:58.66 01:56.48 18
15. 104 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 01:07.75 00:51.78 01:59.53 16
16. 91 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 01:12.21 00:57.46 02:09.67 15
17. 88 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 01:13.94 00:57.07 02:11.01 14
Nedokočili 1. kolo
72 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB  
95 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO  
57 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA  
60 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
97 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA  
79 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO  
59 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA  
90 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
94 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA  
83 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA  
70 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
98 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA  
64 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO  
82 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO  
102 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
65 4312 Paško Filip 2005 SVK BA  
68 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
81 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA  
Neštartovali v 1. kole
93 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
74 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
84 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
87 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA  
77 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
105 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN  
92 5070 Fano Lukáš 2005 SVK PO  
75 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN  
100 4187 Kotúč Teodor 2005 SVK BA  
66 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA  
86 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA  
56 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA  
103 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
89 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO  
73 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk