4.kolo SLP Žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2146
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 03.02.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 162 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:51.82 00:51.64 01:43.46 100
2. 153 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:51.57 00:52.79 01:44.36 80
3. 159 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:53.01 00:52.61 01:45.62 60
4. 151 34 Cuker Alex 2002 SVK PO 00:52.74 00:52.93 01:45.67 50
5. 163 2748 VozÁr Gabriel 2003 SVK BA 00:53.34 00:53.03 01:46.37 45
6. 189 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:53.06 00:53.95 01:47.01 40
7. 196 0 Zwijacz Marek 2003 POL 00:53.89 00:53.29 01:47.18  
8. 161 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 00:54.06 00:53.60 01:47.66 36
9. 160 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:54.00 00:53.69 01:47.69 32
10. 169 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 00:54.71 00:54.08 01:48.79 29
11. 171 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 00:54.99 00:54.38 01:49.37 26
12. 174 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:54.78 00:54.61 01:49.39 24
13. 168 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:54.47 00:56.03 01:50.50 22
14. 152 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:57.56 00:53.38 01:50.94 20
15. 165 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:55.26 00:56.34 01:51.60 18
16. 172 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:55.35 00:56.52 01:51.87 16
17. 177 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 00:56.37 00:55.86 01:52.23 15
18. 178 5495 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 00:55.63 00:56.67 01:52.30 14
19. 167 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:57.61 00:55.13 01:52.74 13
20. 175 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:56.12 00:56.76 01:52.88 12
21. 179 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA 00:56.87 00:57.68 01:54.55 11
22. 181 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:58.13 00:58.94 01:57.07 10
23. 195 5572 Pintér Samuel 2002 SVK BB 00:57.71 00:59.39 01:57.10 9
24. 182 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 01:00.10 00:58.86 01:58.96 8
25. 157 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:52.00 01:07.14 01:59.14 7
26. 180 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:59.96 01:01.47 02:01.43 6
27. 188 2621 Jaroš Samuel Jakub 2003 SVK BA 01:00.21 01:01.24 02:01.45 5
28. 186 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 01:00.27 01:01.91 02:02.18 4
29. 194 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA 01:06.80 01:00.29 02:07.09 3
30. 185 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:01.82 01:05.56 02:07.38 2
31. 191 6996 Polák Lukáš 2003 SVK ZA 01:06.13 01:04.04 02:10.17 1
32. 183 6997 Polák Šimon 2003 SVK ZA 01:05.03 01:05.72 02:10.75  
Nedokočili 1. kolo
190 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA  
155 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO  
173 3085 MaŤko Adam 2003 SVK  
158 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA  
176 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO  
154 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA  
164 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO  
166 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB  
184 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
156 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO  
170 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA  
193 5444 Mihalko Ladislav 2003 SVK KE  
Neštartovali v 1. kole
187 4917 Budzák Jakub 2003 SVK PO  
192 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org