4.kolo SLP Žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2147
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 04.02.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 147 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:43.50 00:46.50 01:30.00 100
2. 154 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:44.77 00:45.66 01:30.43 80
3. 158 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:44.45 00:46.40 01:30.85 60
4. 155 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:45.55 00:46.50 01:32.05 50
5. 187 0 Zwijacz Marek 2003 POL 00:44.91 00:47.42 01:32.33  
6. 159 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:45.24 00:47.70 01:32.94 45
7. 150 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO 00:45.54 00:47.90 01:33.44 40
8. 157 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 00:46.46 00:47.89 01:34.35 36
9. 172 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:45.99 00:48.41 01:34.40 32
10. 151 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB 00:46.02 00:49.15 01:35.17 29
10. 148 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 00:46.67 00:48.50 01:35.17 29
12. 152 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO 00:46.16 00:49.30 01:35.46 24
13. 146 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 00:46.76 00:48.96 01:35.72 22
14. 149 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA 00:47.08 00:48.88 01:35.96 20
15. 153 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:47.29 00:49.64 01:36.93 18
16. 171 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:48.58 00:51.68 01:40.26 16
17. 160 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:48.82 00:51.54 01:40.36 15
18. 169 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:49.52 00:53.82 01:43.34 14
19. 166 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:49.96 00:53.94 01:43.90 13
20. 170 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:50.39 00:54.01 01:44.40 12
21. 177 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:50.76 00:53.65 01:44.41 11
22. 178 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:52.71 00:55.65 01:48.36 10
23. 173 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:53.27 00:56.40 01:49.67 9
24. 180 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 00:53.60 00:56.38 01:49.98 8
25. 182 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:54.54 00:56.82 01:51.36 7
26. 184 5444 Mihalko Ladislav 2003 SVK KE 00:57.73 01:00.19 01:57.92 6
27. 185 2621 Jaroš Samuel Jakub 2003 SVK BA 00:55.36 01:14.77 02:10.13 5
28. 179 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:17.33 00:58.45 02:15.78 4
29. 163 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 01:30.11 00:53.29 02:23.40 3
Nedokočili 1. kolo
162 34 Cuker Alex 2002 SVK PO  
186 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA  
156 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO  
183 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA  
165 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB  
164 3085 MaŤko Adam 2003 SVK  
176 2748 VozÁr Gabriel 2003 SVK BA  
Nedokočili 2. kolo
168 5495 Bugáň Martin 2002 SVK ZA  
175 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA  
174 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
181 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
167 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO  
161 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org