4.kolo SLP Žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2149
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 04.02.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 15 3190 Repaská Nikola 2004 SVK PO 00:45.62 00:46.82 01:32.44 100
2. 9 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA 00:45.43 00:47.73 01:33.16 80
3. 6 4177 Polak Sophia 2005 SVK PO 00:45.77 00:47.50 01:33.27 60
4. 2 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:47.99 00:48.61 01:36.60 50
5. 5 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK PO 00:47.38 00:49.35 01:36.73 45
6. 20 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:49.93 00:50.87 01:40.80 40
7. 18 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:49.89 00:51.68 01:41.57 36
8. 16 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:52.27 00:49.78 01:42.05 32
9. 24 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:51.10 00:51.40 01:42.50 29
10. 28 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 00:51.18 00:51.37 01:42.55 26
11. 12 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:51.60 00:51.32 01:42.92 24
12. 23 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:52.39 00:52.49 01:44.88 22
13. 26 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 00:52.69 00:52.20 01:44.89 20
14. 27 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA 00:55.00 00:51.83 01:46.83 18
15. 51 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 00:55.05 00:53.21 01:48.26 16
16. 54 0 Zwijacz Ewa 2005 POL 00:54.71 00:54.26 01:48.97  
17. 41 4342 Švantnerová Timea 2005 SVK BB 00:56.38 00:54.87 01:51.25 15
18. 34 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB 00:54.05 00:57.21 01:51.26 14
19. 37 4190 Valušiaková Terézia 2005 SVK BA 00:56.33 00:54.94 01:51.27 13
20. 21 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:57.07 00:56.04 01:53.11 12
21. 7 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 01:01.93 00:51.64 01:53.57 11
22. 43 4493 Múdra Ela Sofia 2005 SVK KE 00:57.71 00:58.39 01:56.10 10
23. 36 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB 00:57.75 00:58.64 01:56.39 9
24. 33 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO 00:57.38 00:59.05 01:56.43 8
25. 44 7135 Šáriczka Kristína 2004 SVK PO 00:57.97 00:58.90 01:56.87 7
26. 32 4243 Makóni Sára 2005 SVK BB 01:02.06 00:55.31 01:57.37 6
27. 39 4397 Ďurovková Martina 2005 SVK BA 00:59.21 00:58.34 01:57.55 5
28. 53 4242 Lovičová Lucia 2005 SVK BB 00:59.04 00:59.43 01:58.47 4
29. 52 5671 Antonyová Anna-Mária 2004 SVK BB 00:59.96 01:00.58 02:00.54 3
30. 47 4319 Jozefková Petra 2005 SVK ZA 01:00.39 01:00.81 02:01.20 2
31. 45 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 01:00.94 01:03.03 02:03.97 1
32. 42 4313 Kotalová Alexandra 2005 SVK BA 01:03.12 01:03.81 02:06.93  
33. 19 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 01:00.37 01:06.90 02:07.27  
Nedokočili 1. kolo
13 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB  
17 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB  
3 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK ZA  
11 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO  
14 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA  
22 5128 Macků Michaela Mária 2005 SVK ZA  
40 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB  
35 4192 Mozoláková Ema 2005 SVK BA  
49 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA  
30 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA  
1 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA  
46 7000 Papánová Karolína 2005 SVK ZA  
38 6657 Uvirova Alica 2004 SVK KE  
Nedokočili 2. kolo
48 4561 Semanová Sofia 2005 SVK BA  
Neštartovali v 1. kole
25 5970 Flašíková Emma 2005 SVK ZA  
10 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
8 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB  
4 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA  
29 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
31 4992 Gonosová Lucia 2005 SVK BB  
50 4983 Hricová Tamara 2005 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk