4.kolo SLP Žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2150
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 03.02.2018 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 125 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:51.69 00:51.54 01:43.23 100
2. 118 2051 Strachanová Silvia 2002 SVK PO 00:52.36 00:52.92 01:45.28 80
3. 130 2799 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 00:53.21 00:52.51 01:45.72 60
4. 129 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:54.00 00:53.69 01:47.69 50
5. 124 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:54.72 00:54.68 01:49.40 45
6. 132 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:54.89 00:54.74 01:49.63 40
7. 119 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:55.14 00:54.73 01:49.87 36
8. 123 4399 Moricová Viktória 2002 SVK ZA 00:55.44 00:54.71 01:50.15 32
9. 121 4322 Španková Andrea 2002 SVK ZA 00:55.28 00:55.04 01:50.32 29
10. 120 2800 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 00:55.94 00:56.18 01:52.12 26
11. 122 2962 Gaňová Alexandra 2002 SVK ZA 00:56.11 00:56.08 01:52.19 24
12. 128 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 00:55.99 00:56.89 01:52.88 22
13. 144 4169 Husárová Martina 2002 SVK PO 00:56.36 00:57.94 01:54.30 20
14. 136 1746 Krámerová Alexandra 2002 SVK ZA 00:56.76 00:57.96 01:54.72 18
15. 131 3189 Barlová Zuzana 2002 SVK PO 00:57.06 00:58.76 01:55.82 16
16. 135 2079 Ružičková Karolína 2002 SVK BA 00:57.56 00:58.43 01:55.99 15
17. 138 2687 PakosovÁ Veronika 2003 SVK ZA 00:57.10 00:59.10 01:56.20 14
18. 137 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 00:57.89 01:00.01 01:57.90 13
19. 127 2171 Pažáková Nina 2002 SVK PO 00:57.89 01:00.17 01:58.06 12
20. 139 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA 00:58.40 01:00.18 01:58.58 11
21. 146 2104 Plachyová Zuzana 2002 SVK BB 00:59.75 00:59.55 01:59.30 10
22. 141 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB 00:58.50 01:00.86 01:59.36 9
23. 140 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 00:59.89 01:02.21 02:02.10 8
24. 143 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 01:01.54 01:03.13 02:04.67 7
25. 145 5669 VaŠinovÁ Martina 2003 SVK 01:02.73 01:04.71 02:07.44 6
Nedokočili 1. kolo
147 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA  
142 7031 Kačeriaková Karolina 2003 SVK ZA  
134 5525 Mazalová Tereza 2002 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
133 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA  
116 3286 Pavláková Andrea 2002 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
117 1399 LozÁkovÁ Kayla Anna 2003 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 2. kole
126 2205 Surová Alica 2002 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org