5.kolo SLP Žiakov - MSR

Stredisko Malinô Brdo Codex 2154
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 24.02.2018 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 157 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:51.79 00:49.24 01:41.03
2. 169 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:52.18 00:49.04 01:41.22
3. 170 1966 Dluhoš Matej 2002 SVK KE 00:52.29 00:49.84 01:42.13
4. 159 34 Cuker Alex 2002 SVK PO 00:52.62 00:49.55 01:42.17
5. 158 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:52.80 00:49.92 01:42.72
6. 160 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:54.10 00:49.81 01:43.91
7. 168 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 00:54.13 00:50.22 01:44.35
8. 173 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:53.28 00:51.32 01:44.60
9. 167 2748 VozÁr Gabriel 2003 SVK BA 00:53.44 00:51.42 01:44.86
10. 166 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:54.00 00:51.00 01:45.00
11. 162 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:53.63 00:51.74 01:45.37
12. 161 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO 00:54.51 00:51.08 01:45.59
13. 176 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:54.10 00:51.96 01:46.06
14. 156 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:53.73 00:52.46 01:46.19
15. 179 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB 00:54.98 00:51.63 01:46.61
16. 198 0 Zwijacz Marek 2003 POL 00:52.54 00:54.19 01:46.73
17. 196 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA 00:55.32 00:52.82 01:48.14
18. 163 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 00:55.04 00:53.62 01:48.66
19. 165 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 00:55.69 00:53.11 01:48.80
20. 174 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:55.09 00:53.74 01:48.83
21. 194 7164 Pačnár Martin 2002 SVK KE 00:55.42 00:53.77 01:49.19
22. 180 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:55.76 00:53.59 01:49.35
23. 178 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:55.84 00:54.04 01:49.88
24. 181 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 00:57.11 00:52.81 01:49.92
25. 155 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:54.74 00:55.25 01:49.99
26. 185 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:56.65 00:54.53 01:51.18
27. 182 5495 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 00:57.30 00:54.13 01:51.43
28. 190 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:56.54 00:55.26 01:51.80
29. 183 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA 00:57.62 00:54.33 01:51.95
30. 184 3085 MaŤko Adam 2003 SVK 00:58.41 00:54.70 01:53.11
31. 171 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:56.12 00:57.51 01:53.63
32. 191 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:59.76 00:55.61 01:55.37
33. 193 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:00.21 00:57.59 01:57.80
34. 189 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 01:01.07 00:57.10 01:58.17
35. 195 2697 Seman Samuel 2003 SVK BA 01:01.30 00:59.45 02:00.75
Nedokočili 1. kolo
164 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO  
175 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO  
172 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO  
187 3908 Roth Roman 2003 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
188 5572 Pintér Samuel 2002 SVK BB  
186 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA  
177 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA  
Neštartovali v 1. kole
192 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
197 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org