6.kolo SLP Žiakov Finále

Stredisko Jasná Codex 2160
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 17.03.2018 TD Martin Kupčo
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 85 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:53.50 - 00:53.50 100
2. 77 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:53.56 - 00:53.56 80
3. 80 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:56.10 - 00:56.10 60
4. 76 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:56.51 - 00:56.51 50
5. 82 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:56.68 - 00:56.68 45
6. 72 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:56.72 - 00:56.72 40
7. 78 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:57.45 - 00:57.45 36
8. 79 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:58.10 - 00:58.10 32
9. 70 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:58.30 - 00:58.30 29
10. 86 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:59.13 - 00:59.13 26
11. 89 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 00:59.18 - 00:59.18 24
12. 92 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:59.29 - 00:59.29 22
13. 90 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:59.34 - 00:59.34 20
14. 104 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:59.50 - 00:59.50 18
15. 118 7125 Ondrejkovič Martin 2004 SVK KE 00:59.60 - 00:59.60 16
16. 94 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:59.79 - 00:59.79 15
17. 107 5800 Kalík Andrej 2004 SVK KE 00:59.80 - 00:59.80 14
18. 75 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:59.97 - 00:59.97 13
19. 95 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 01:00.46 - 01:00.46 12
20. 98 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 01:01.03 - 01:01.03 11
21. 105 3330 Fedor Filip 2004 SVK BA 01:01.30 - 01:01.30 10
22. 74 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 01:01.70 - 01:01.70 9
23. 101 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 01:01.82 - 01:01.82 8
24. 106 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 01:01.94 - 01:01.94 7
25. 123 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 01:02.47 - 01:02.47 6
26. 127 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA 01:02.72 - 01:02.72 5
27. 87 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 01:03.10 - 01:03.10 4
28. 125 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 01:03.11 - 01:03.11 3
29. 113 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 01:03.62 - 01:03.62 2
30. 100 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA 01:03.76 - 01:03.76 1
31. 97 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 01:03.87 - 01:03.87  
32. 109 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 01:03.95 - 01:03.95  
33. 117 4167 Figlár Šimon 2005 SVK PO 01:04.03 - 01:04.03  
34. 91 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 01:04.07 - 01:04.07  
35. 99 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 01:04.29 - 01:04.29  
36. 122 4245 Lupták Dominik 2005 SVK BB 01:04.80 - 01:04.80  
37. 111 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA 01:05.04 - 01:05.04  
38. 112 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA 01:05.39 - 01:05.39  
39. 115 3936 Albert Teodor 2005 SVK KE 01:06.32 - 01:06.32  
40. 129 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 01:06.51 - 01:06.51  
41. 116 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO 01:07.94 - 01:07.94  
42. 114 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA 01:08.40 - 01:08.40  
43. 121 4787 Mozolák Filip 2005 SVK BA 01:08.47 - 01:08.47  
44. 128 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 01:08.61 - 01:08.61  
45. 120 4188 Kotúč Hugo 2005 SVK BA 01:09.71 - 01:09.71  
46. 96 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 01:10.69 - 01:10.69  
47. 126 4187 Kotúč Teodor 2005 SVK BA 01:11.66 - 01:11.66  
48. 124 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 01:14.81 - 01:14.81  
49. 110 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 01:16.08 - 01:16.08  
Nedokočili 1. kolo
102 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA  
84 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
130 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA  
93 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO  
108 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA  
88 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA  
81 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA  
73 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
71 4312 Paško Filip 2005 SVK BA  
119 5368 Pecko Miroslav 2005 SVK ZA  
83 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
103 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk