6.kolo SLP Žiakov Finále

Stredisko Jasná Codex 2161
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 18.03.2018 TD Martin Kupčo
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 154 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:37.57 00:38.12 01:15.69 100
2. 155 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:38.81 00:39.48 01:18.29 80
3. 147 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:39.80 00:40.15 01:19.95 60
4. 141 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:39.78 00:40.73 01:20.51 50
5. 143 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:41.27 00:42.09 01:23.36 45
6. 148 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:41.20 00:42.30 01:23.50 40
7. 145 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:41.39 00:42.34 01:23.73 36
8. 144 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:41.95 00:42.23 01:24.18 32
9. 142 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:42.18 00:42.92 01:25.10 29
10. 151 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:42.11 00:43.47 01:25.58 26
11. 153 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:42.46 00:43.35 01:25.81 24
12. 157 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:42.90 00:43.80 01:26.70 22
13. 164 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 00:43.21 00:44.12 01:27.33 20
14. 150 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:43.50 00:44.47 01:27.97 18
15. 190 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:43.86 00:45.09 01:28.95 16
16. 161 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:44.93 00:44.95 01:29.88 15
17. 169 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:45.11 00:45.32 01:30.43 14
18. 162 5920 Iliáš Tomáš 2004 SVK TN 00:44.86 00:45.58 01:30.44 13
19. 178 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:45.78 00:45.04 01:30.82 12
20. 177 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:45.81 00:46.19 01:32.00 11
21. 176 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:45.50 00:46.80 01:32.30 10
22. 179 4186 Wieger Artur 2005 SVK BA 00:45.27 00:47.12 01:32.39 9
23. 183 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:46.35 00:46.32 01:32.67 8
24. 174 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 00:46.08 00:47.82 01:33.90 7
25. 158 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:51.06 00:44.62 01:35.68 6
26. 182 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:48.24 00:48.23 01:36.47 5
27. 187 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:48.46 00:48.52 01:36.98 4
28. 188 5368 Pecko Miroslav 2005 SVK ZA 00:49.34 00:48.35 01:37.69 3
29. 168 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:47.42 00:50.52 01:37.94 2
30. 184 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA 00:49.27 00:49.10 01:38.37 1
31. 149 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:58.18 00:40.82 01:39.00  
32. 166 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:50.84 00:50.44 01:41.28  
33. 193 4187 Kotúč Teodor 2005 SVK BA 00:50.23 00:51.44 01:41.67  
34. 156 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:59.88 00:44.43 01:44.31  
35. 192 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA 00:56.26 00:53.97 01:50.23  
Nedokočili 1. kolo
165 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB  
197 4167 Figlár Šimon 2005 SVK PO  
199 7125 Ondrejkovič Martin 2004 SVK KE  
194 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO  
171 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
152 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB  
Nedokočili 2. kolo
146 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO  
163 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB  
198 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
160 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
159 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA  
196 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
185 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA  
173 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
186 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN  
170 3330 Fedor Filip 2004 SVK BA  
167 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA  
172 4318 Janči Matúš 2005 SVK ZA  
189 4188 Kotúč Hugo 2005 SVK BA  
180 4245 Lupták Dominik 2005 SVK BB  
175 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA  
195 4787 Mozolák Filip 2005 SVK BA  
181 7134 Wolaschka Tomáš 2005 SVK PO  
191 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk