6.kolo SLP Žiakov Finále

Stredisko Jasná Codex 2165
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 18.03.2018 TD Martin Kupčo
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo SLP
1. 90 3190 Repaská Nikola 2004 SVK PO 00:38.92 00:41.15 01:20.07 100
2. 82 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:41.16 00:42.55 01:23.71 80
3. 92 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA 00:41.24 00:42.92 01:24.16 60
4. 93 4177 Polak Sophia 2005 SVK PO 00:41.70 00:42.53 01:24.23 50
5. 84 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK PO 00:41.56 00:42.80 01:24.36 45
6. 95 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK ZA 00:41.50 00:43.03 01:24.53 40
7. 86 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:41.30 00:43.58 01:24.88 36
8. 94 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:42.33 00:43.46 01:25.79 32
9. 125 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA 00:42.88 00:43.75 01:26.63 29
10. 89 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:42.81 00:44.30 01:27.11 26
11. 103 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:43.06 00:44.10 01:27.16 24
12. 88 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:42.97 00:44.20 01:27.17 22
13. 96 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:43.50 00:44.20 01:27.70 20
14. 91 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:43.10 00:44.79 01:27.89 18
15. 98 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:43.46 00:45.19 01:28.65 16
16. 109 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA 00:43.86 00:44.89 01:28.75 15
17. 105 5970 Flašíková Emma 2005 SVK ZA 00:43.84 00:45.15 01:28.99 14
18. 101 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 00:43.56 00:45.51 01:29.07 13
19. 97 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:43.57 00:45.56 01:29.13 12
20. 81 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:43.80 00:45.34 01:29.14 11
21. 83 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:44.27 00:46.75 01:31.02 10
22. 104 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:44.95 00:46.42 01:31.37 9
23. 100 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 00:44.91 00:47.43 01:32.34 8
24. 111 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:46.45 00:46.22 01:32.67 7
25. 106 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA 00:44.89 00:48.88 01:33.77 6
26. 110 4243 Makóni Sára 2005 SVK BB 00:47.19 00:47.43 01:34.62 5
27. 113 4342 Švantnerová Timea 2005 SVK BB 00:47.38 00:48.80 01:36.18 4
28. 121 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 00:48.87 00:48.38 01:37.25 3
29. 133 4916 Šlebodová Michaela 2004 SVK PO 00:48.21 00:50.11 01:38.32 2
30. 135 7000 Papánová Karolína 2005 SVK ZA 00:49.12 00:50.73 01:39.85 1
31. 102 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO 00:54.31 00:47.25 01:41.56  
32. 115 4190 Valušiaková Terézia 2005 SVK BA 00:51.00 00:51.22 01:42.22  
33. 118 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO 00:50.83 00:51.97 01:42.80  
34. 130 4160 Vráželová Šárka 2005 SVK PO 00:50.92 00:52.00 01:42.92  
35. 132 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 00:51.66 00:52.48 01:44.14  
36. 137 5512 Kridlová Michaela 2005 SVK BA 00:54.02 00:52.35 01:46.37  
37. 131 4319 Jozefková Petra 2005 SVK ZA 00:52.98 00:54.62 01:47.60  
38. 138 4313 Kotalová Alexandra 2005 SVK BA 00:53.78 00:54.19 01:47.97  
39. 126 4992 Gonosová Lucia 2005 SVK BB 00:49.53 01:02.55 01:52.08  
40. 129 5671 Antonyová Anna-Mária 2004 SVK BB 01:06.49 00:53.08 01:59.57  
Nedokočili 1. kolo
99 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB  
87 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA  
108 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB  
136 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB  
119 4493 Múdra Ela Sofia 2005 SVK KE  
134 6657 Uvirova Alica 2004 SVK KE  
Nedokočili 2. kolo
85 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA  
107 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
114 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB  
120 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB  
127 4397 Ďurovková Martina 2005 SVK BA  
140 4283 Herková Sofia 2005 SVK BA  
139 3329 Korbačková Victoria 2004 SVK BA  
128 4242 Lovičová Lucia 2005 SVK BB  
112 5128 Macků Michaela Mária 2005 SVK ZA  
117 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB  
116 4192 Mozoláková Ema 2005 SVK BA  
124 3702 Sedlačková Katarína 2004 SVK BA  
123 4561 Semanová Sofia 2005 SVK BA  
122 7135 Šáriczka Kristína 2004 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk