6.kolo SLP Žiakov Finále

Stredisko Jasná Codex 2166
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 17.03.2018 TD Martin Kupčo
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 14 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:54.62 00:52.74 01:47.36 100
2. 15 2205 Surová Alica 2002 SVK BB 00:56.81 00:54.83 01:51.64 80
3. 11 2799 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 00:57.26 00:55.25 01:52.51 60
4. 8 2051 Strachanová Silvia 2002 SVK PO 00:58.05 00:55.59 01:53.64 50
5. 16 3650 BabothyovÁ Alexandra 2002 SVK 00:58.45 00:55.77 01:54.22 45
6. 1 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:58.08 00:56.41 01:54.49 40
7. 3 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:59.41 00:55.92 01:55.33 36
8. 34 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA 00:59.03 00:56.56 01:55.59 32
9. 6 1399 LozÁkovÁ Kayla Anna 2003 SVK PO 00:59.39 00:56.31 01:55.70 29
9. 4 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:59.55 00:56.15 01:55.70 29
11. 30 5798 Bakošová Adriána 2003 SVK KE 00:59.87 00:57.87 01:57.74 24
12. 21 2687 PakosovÁ Veronika 2003 SVK ZA 01:00.87 00:57.64 01:58.51 22
13. 5 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 01:00.28 00:58.51 01:58.79 20
14. 17 3189 Barlová Zuzana 2002 SVK PO 01:01.90 00:57.93 01:59.83 18
15. 18 2079 Ružičková Karolína 2002 SVK BA 01:01.70 00:58.23 01:59.93 16
16. 20 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 01:02.56 00:58.97 02:01.53 15
17. 13 2800 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 01:05.03 00:56.57 02:01.60 14
18. 24 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 01:02.04 01:00.87 02:02.91 13
19. 19 2171 Pažáková Nina 2002 SVK PO 01:04.28 01:01.00 02:05.28 12
20. 22 1746 Krámerová Alexandra 2002 SVK ZA 01:04.04 01:03.11 02:07.15 11
21. 23 4169 Husárová Martina 2002 SVK PO 01:05.23 01:02.38 02:07.61 10
22. 27 5525 Mazalová Tereza 2002 SVK ZA 01:05.37 01:02.86 02:08.23 9
22. 25 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 01:05.35 01:02.88 02:08.23 9
24. 28 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 01:06.84 01:03.59 02:10.43 7
25. 33 7294 Ďuratná Dorota 2003 SVK ZA 01:07.86 01:04.55 02:12.41 6
26. 26 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB 01:07.75 01:04.83 02:12.58 5
Nedokočili 1. kolo
9 2962 Gaňová Alexandra 2002 SVK ZA  
12 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA  
31 7031 Kačeriaková Karolina 2003 SVK ZA  
10 4399 Moricová Viktória 2002 SVK ZA  
2 3286 Pavláková Andrea 2002 SVK PO  
7 4322 Španková Andrea 2002 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
29 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO  
Neštartovali v 2. kole
32 6827 Harmathová Martina 2002 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org