Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI

Stredisko Vyšná Boca Codex 6301
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek
Dátum 11.02.2018 TD Krzysztof Horecki
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 5 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   0:43.43 0:47.08 1:30.51 0.00
2. 4 155835 Zemkova Zuzana 1997 CZE   0:45.03 0:48.01 1:33.04 20.13
3. 9 155943 Kostalova Lenka 2001 CZE   0:45.56 0:47.76 1:33.32 22.35
4. 6 435422 Wlodarczyk Julia 2000 POL   0:46.02 0:47.54 1:33.56 24.26
5. 8 197388 Bonnevie Manon 1993 FRA   0:46.00 0:47.70 1:33.70 25.38
6. 12 705478 Niňajová Lenka 2001 SVK ZA 0:46.45 0:48.00 1:34.45 31.34
7. 11 155891 Novakova Barbora 1999 CZE   0:46.10 0:48.54 1:34.64 32.85
8. 10 555055 Burkovska Betija 2001 LAT   0:46.29 0:48.38 1:34.67 33.09
9. 3 155924 Vydrova Viktorie 2000 CZE   0:47.75 0:48.32 1:36.07 44.23
10. 16 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 0:48.03 0:48.46 1:36.49 47.57
11. 17 206856 Intlekofer Tanja 2000 GER   0:47.30 0:49.95 1:37.25 53.62
12. 24 705477 Derfényiová Iveta 2001 SVK ZA 0:48.34 0:49.92 1:38.26 61.65
13. 20 206819 Wenk Olivia 1999 GER   0:48.93 0:49.69 1:38.62 64.51
14. 31 435446 Sobas Weronika 2001 POL   0:50.65 0:48.93 1:39.58 72.15
15. 25 435438 Zakrzewska Maja 2001 POL   0:50.10 0:49.64 1:39.74 73.42
16. 22 155965 Lain Viktorie 2001 CZE   0:50.81 0:50.83 1:41.64 88.54
17. 23 705480 Fričová Nikola 2001 SVK BA 0:50.11 0:51.76 1:41.87 90.37
18. 1 155910 Gilarova Radka 2000 CZE   0:45.13 0:58.22 1:43.35 102.14
19. 29 465120 Popa Denisa Stefania 2001 ROU   0:57.67 0:58.51 1:56.18 204.20
20. 27 465085 Cozanu Adriana 1994 ROU   0:59.88 0:58.68 1:58.56 223.14
Nedokočili 1. kolo
21 155966 Fukova Miroslava 2001 CZE    
18 395018 Vaher Lise Anette 1996 EST    
Nedokočili 2. kolo
26 155637 Grygarova Veronika 1991 CZE    
15 155870 Kasparova Klara 1998 CZE    
19 555056 Krastina Rezija 2001 LAT    
30 155897 Melkova Valerie 1997 CZE    
14 155848 Nova Tereza 1998 CZE    
7 155887 Pospisilova Klara 1999 CZE    
Diskvalifikovaní v 1. kole
28 705479 Ertlova Monika 2001 SVK    
2 705377 Saalova Kristina 1991 SVK    
13 155912 Svatosova Barbora 2000 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk