63. Veľká Cena Slovenska

Stredisko Štrbské Pleso - Furkota Codex 1363
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 10.03.2018 TD Miloslav Sochor (CZE)
Vypočítaná penalizácia 44.73 Aplikovaná penalizácia 47.73
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 5 151280 Surkos Ondrej 2000 CZE   0:54.03 1:00.25 1:54.28 47.73
2. 1 430778 Bebenek Szymon 1998 POL   0:54.80 1:00.05 1:54.85 52.62
3. 2 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   0:55.31 1:00.60 1:55.91 61.71
4. 15 430811 Wrobel Norbert 2000 POL   0:55.63 1:00.42 1:56.05 62.91
5. 8 151119 Staszowski Michal 1995 CZE   0:55.78 1:00.29 1:56.07 63.08
6. 10 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 0:55.73 1:00.47 1:56.20 64.19
7. 9 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE   0:55.96 1:00.25 1:56.21 64.28
8. 6 151225 Sevela Petr 1998 CZE   0:56.25 1:00.15 1:56.40 65.91
9. 11 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE   0:55.67 1:00.82 1:56.49 66.68
10. 22 430795 Chyc Alex 1999 POL   0:55.28 1:01.32 1:56.60 67.62
11. 3 150852 Waligora Michael 1990 CZE   0:55.44 1:01.52 1:56.96 70.71
12. 28 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 0:56.41 1:01.05 1:57.46 75.00
13. 30 700983 Lasok Adam 2001 SVK ZA 0:56.74 1:00.81 1:57.55 75.77
14. 31 151333 Pospisil Jonas 2001 CZE   0:55.89 1:01.68 1:57.57 75.94
15. 20 151148 Havel Jan 1996 CZE   0:56.32 1:01.36 1:57.68 76.89
16. 23 430837 Blanc Leon 2001 POL   0:56.14 1:01.63 1:57.77 77.66
17. 16 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   0:56.20 1:01.63 1:57.83 78.17
18. 17 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 0:56.19 1:01.79 1:57.98 79.46
19. 25 700978 Botka Filip 2001 SVK BA 0:55.84 1:02.28 1:58.12 80.66
20. 32 430838 Toporowski Jakub 2001 POL   0:56.43 1:01.71 1:58.14 80.83
21. 33 151326 Pokorny Martin 2001 CZE   0:56.31 1:02.01 1:58.32 82.37
22. 21 202972 Glaess Gregor 2000 GER   0:56.83 1:01.55 1:58.38 82.89
23. 18 54408 Schellmann Moritz 1997 AUT   0:57.03 1:01.48 1:58.51 84.00
24. 19 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 0:56.22 1:02.35 1:58.57 84.52
25. 14 700953 Mažgút Denis 1999 SVK ZA 0:56.65 1:02.27 1:58.92 87.52
26. 38 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 0:57.06 1:02.09 1:59.15 89.49
27. 40 151268 Novotny Lukas 1999 CZE   0:56.81 1:02.37 1:59.18 89.75
28. 27 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 0:57.18 1:02.25 1:59.43 91.89
29. 29 203047 Bachl-staudinger Jonas 2001 GER   0:57.11 1:02.35 1:59.46 92.15
30. 44 151109 Klems Vaclav 1995 CZE   0:57.43 1:02.46 1:59.89 95.84
31. 24 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 0:57.48 1:03.00 2:00.48 100.90
32. 47 700974 Liptak Simon 2001 SVK BA 0:57.70 1:02.95 2:00.65 102.36
33. 43 151241 Stingl Jan 1998 CZE   0:57.84 1:03.05 2:00.89 104.41
34. 41 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 0:59.09 1:02.69 2:01.78 112.05
35. 49 430816 Czerwinski Michal 2000 POL   0:59.01 1:03.04 2:02.05 114.36
36. 26 151261 Maras Jan 1999 CZE   0:59.57 1:02.52 2:02.09 114.70
37. 45 151332 Janicek Marek 2001 CZE   0:58.81 1:03.31 2:02.12 114.96
38. 52 430829 Soons Ivo 2000 POL   0:59.90 1:04.77 2:04.67 136.83
39. 55 690758 Pohartsev Oleksandr 1998 UKR   1:00.53 1:04.86 2:05.39 143.00
40. 53 151269 Polednak Petr 1999 CZE   1:06.92 1:09.67 2:16.59 239.05
Nedokočili 1. kolo
42 430827 Bachleda-szeliga Tymoteusz 2001 POL    
12 700973 Balaz Filip 2001 SVK    
35 430841 Bolek Jan 2001 POL    
34 430828 Gunka Jan 2001 POL    
50 700981 Kasanicky Adam 2001 SVK    
36 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL    
13 430801 Mitan Juliusz 1999 POL    
4 700980 Pavelka Kristian 2001 SVK    
7 151129 Vasulin Marek 1995 CZE    
51 700943 Vigas Martin 1998 SVK    
46 151324 Zahorsky Lukas 2001 CZE    
Nedokočili 2. kolo
39 151233 Hartig Jiri 1998 CZE    
54 700977 Hraska Gregor 2000 SVK    
37 700955 Polomcak Daniel 1999 SVK    
Neštartovali v 1. kole
48 430803 Nogaj Michal 1999 POL    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk