63. Veľká Cena Slovenska

Stredisko Štrbské Pleso - Furkota Codex 1364
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 11.03.2018 TD Miloslav Sochor (CZE)
Vypočítaná penalizácia 30.08 Aplikovaná penalizácia 33.08
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 7 151119 Staszowski Michal 1995 CZE   0:42.10 0:49.36 1:31.46 33.08
2. 10 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE   0:42.94 0:49.87 1:32.81 43.71
3. 9 151280 Surkos Ondrej 2000 CZE   0:43.09 0:49.83 1:32.92 44.57
4. 11 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 0:43.03 0:50.33 1:33.36 48.04
5. 1 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE   0:43.46 0:49.96 1:33.42 48.51
6. 5 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   0:42.80 0:50.93 1:33.73 50.95
7. 12 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 0:43.94 0:49.94 1:33.88 52.13
8. 4 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   0:42.90 0:51.72 1:34.62 57.96
9. 2 430795 Chyc Alex 1999 POL   0:42.86 0:51.77 1:34.63 58.04
10. 17 151225 Sevela Petr 1998 CZE   0:44.33 0:50.75 1:35.08 61.58
11. 8 700953 Mažgút Denis 1999 SVK ZA 0:43.69 0:51.43 1:35.12 61.89
12. 3 430801 Mitan Juliusz 1999 POL   0:42.57 0:52.91 1:35.48 64.73
13. 22 700983 Lasok Adam 2001 SVK ZA 0:44.63 0:50.94 1:35.57 65.44
14. 15 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 0:44.48 0:51.22 1:35.70 66.46
15. 42 151333 Pospisil Jonas 2001 CZE   0:45.34 0:50.56 1:35.90 68.03
16. 23 150852 Waligora Michael 1990 CZE   0:44.46 0:51.50 1:35.96 68.51
17. 20 430811 Wrobel Norbert 2000 POL   0:44.54 0:51.61 1:36.15 70.00
18. 14 430778 Bebenek Szymon 1998 POL   0:44.91 0:51.32 1:36.23 70.63
19. 21 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 0:45.34 0:51.01 1:36.35 71.58
20. 25 151148 Havel Jan 1996 CZE   0:44.87 0:51.58 1:36.45 72.36
21. 29 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 0:44.84 0:51.65 1:36.49 72.68
22. 35 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 0:45.49 0:51.20 1:36.69 74.25
23. 27 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 0:45.49 0:51.22 1:36.71 74.41
24. 26 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   0:45.02 0:51.91 1:36.93 76.14
25. 19 151233 Hartig Jiri 1998 CZE   0:45.28 0:51.79 1:37.07 77.24
26. 6 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 0:44.62 0:52.86 1:37.48 80.47
27. 38 151326 Pokorny Martin 2001 CZE   0:46.32 0:51.75 1:38.07 85.12
28. 16 430828 Gunka Jan 2001 POL   0:45.48 0:52.79 1:38.27 86.69
29. 40 430837 Blanc Leon 2001 POL   0:45.99 0:52.77 1:38.76 90.55
30. 32 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 0:46.08 0:52.68 1:38.76 90.55
31. 39 700955 Polomčák Daniel 1999 SVK PO 0:46.17 0:53.41 1:39.58 97.00
32. 36 202972 Glaess Gregor 2000 GER   0:46.11 0:53.76 1:39.87 99.29
33. 28 430816 Czerwinski Michal 2000 POL   0:46.28 0:53.70 1:39.98 100.15
34. 31 203047 Bachl-staudinger Jonas 2001 GER   0:46.74 0:53.38 1:40.12 101.25
35. 37 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 0:46.51 0:54.02 1:40.53 104.48
36. 46 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 0:47.58 0:54.76 1:42.34 118.73
37. 45 151324 Zahorsky Lukas 2001 CZE   0:48.80 0:54.73 1:43.53 128.10
38. 54 690758 Pohartsev Oleksandr 1998 UKR   0:48.09 0:55.95 1:44.04 132.11
39. 53 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 0:49.10 0:55.61 1:44.71 137.39
40. 33 151261 Maras Jan 1999 CZE   0:46.96 0:58.79 1:45.75 145.58
41. 55 151269 Polednak Petr 1999 CZE   0:49.85 0:56.08 1:45.93 146.99
42. 43 430803 Nogaj Michal 1999 POL   0:50.98 0:55.00 1:45.98 147.39
43. 57 700984 Szabó Teodor 2000 SVK BB 0:52.12 0:59.11 1:51.23 188.72
Nedokočili 1. kolo
34 700981 Kasanicky Adam 2001 SVK    
44 151268 Novotny Lukas 1999 CZE    
50 430829 Soons Ivo 2000 POL    
41 430838 Toporowski Jakub 2001 POL    
Nedokočili 2. kolo
30 700978 Botka Filip 2001 SVK    
13 151263 Fiala Eduard 1999 CZE    
51 700977 Hraska Gregor 2000 SVK    
49 151332 Janicek Marek 2001 CZE    
18 54408 Schellmann Moritz 1997 AUT    
48 151241 Stingl Jan 1998 CZE    
Neštartovali v 1. kole
47 430827 Bachleda-szeliga Tymoteusz 2001 POL    
56 430841 Bolek Jan 2001 POL    
52 700974 Liptak Simon 2001 SVK    
24 700980 Pavelka Kristian 2001 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk