2. kolo Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 1909
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 19.01.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 75 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:49.09 00:48.84 01:37.93 100
2. 74 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:50.77 00:49.73 01:40.50 80
3. 71 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:56.78 00:45.71 01:42.49 60
4. 104 0 Raid Ako Armin 2005 00:52.79 00:52.26 01:45.05  
5. 84 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 00:52.66 00:53.78 01:46.44 50
6. 80 4789 Palič Daniel 2006 SVK BA 00:53.50 00:53.15 01:46.65 45
7. 94 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:52.65 00:54.15 01:46.80 40
8. 83 5150 Barnáš Andrej 2006 SVK PO 00:54.08 00:53.66 01:47.74 36
9. 101 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:55.11 00:54.02 01:49.13 32
10. 81 4775 Juskanič Dávid 2006 SVK BA 00:53.86 00:55.37 01:49.23 29
11. 132 5972 Ďuriš Matúš 2005 SVK ZA 00:54.93 00:54.50 01:49.43 26
12. 85 4282 Haberern Richard 2006 SVK BA 00:54.69 00:55.17 01:49.86 24
13. 88 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:54.64 00:55.35 01:49.99 22
14. 102 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:55.66 00:54.50 01:50.16 20
15. 119 5500 Pavčík Jozef 2006 SVK PO 00:56.57 00:55.34 01:51.91 18
16. 92 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:57.61 00:56.61 01:54.22 16
17. 118 6525 Szaffko Daniel 2006 SVK PO 00:57.53 00:56.89 01:54.42 15
18. 96 5834 Kubík Adrián 2006 SVK ZA 00:57.11 00:57.91 01:55.02 14
19. 98 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:58.03 00:57.91 01:55.94 13
20. 115 4919 Budzel Nikolas 2006 SVK ZA 00:59.21 00:58.47 01:57.68 12
21. 103 0 Akhmetov Elkam 2006 KAZ 01:00.33 00:59.26 01:59.59  
22. 76 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:51.66 01:08.02 01:59.68 11
23. 109 4797 Kvietok Ivan 2006 SVK BA 00:59.63 01:00.13 01:59.76 10
24. 99 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA 01:00.32 00:59.47 01:59.79 9
25. 126 4167 Figlár Šimon 2005 SVK PO 00:59.28 01:00.57 01:59.85 8
25. 95 4764 Brutovský Maximilián 2006 SVK PO 01:05.88 00:53.97 01:59.85 8
27. 130 5974 Rybár Hugo 2006 SVK ZA 00:58.81 01:01.45 02:00.26 6
28. 73 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 01:01.94 00:59.37 02:01.31 5
29. 123 5146 Ostrihoň Benjamín 2006 SVK ZA 01:01.80 01:01.55 02:03.35 4
30. 128 5442 Mihalko Tomáš 2005 SVK KE 01:02.50 01:04.56 02:07.06 3
31. 131 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 01:03.34 01:04.54 02:07.88 2
32. 108 4980 Garabáš Jakub 2006 SVK ZA 01:10.33 01:00.61 02:10.94 1
33. 93 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 01:17.87 00:57.61 02:15.48  
34. 110 6909 Matúšek Martin 2006 SVK PO 00:56.94 01:31.90 02:28.84  
35. 116 7012 Takáč Jakub 2006 SVK KE 01:23.91 01:07.61 02:31.52  
36. 129 7630 Pecár Adam Jozef 2005 SVK BA 01:29.34 01:06.42 02:35.76  
Nedokočili 1. kolo
77 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB  
111 5034 Balaško Šimon 2006 SVK BA  
105 5197 Baňas Matej 2006 SVK ZA  
114 4776 Gajdošík Jakub 2006 SVK BA  
124 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA  
82 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA  
112 4982 Meriač Samuel 2006 SVK PO  
100 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA  
79 4853 Mrva Adam 2006 SVK ZA  
72 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO  
87 0 Riitsalu Renet 2006  
113 4881 Zumrík Lukáš 2006 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
89 7010 Daniš Miroslav 2006 SVK KE  
78 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA  
127 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO  
107 4281 Vereš Filip 2006 SVK BA  
Neštartovali v 1. kole
117 5006 Maniš Oskar 2006 SVK ZA  
91 6021 Repák Maxim 2006 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
125 5971 Altus Matúš 2005 SVK ZA  
106 5672 Kuzmický Lukáš 2006 SVK BB  
122 5131 Mihočko Oliver 2006 SVK ZA  
120 0 Terekhov Yaroslav 2006 KAZ  
97 4774 Tesár Filip 2006 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
90 5368 Pecko Miroslav 2005 SVK ZA  
86 0 Smoleichuk Roman 2005 KAZ  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk