3. kolo Žiakov

Stredisko Šachtičky Codex 1917
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 03.02.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 73 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:41.36 00:42.76 01:24.12 100
2. 94 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:43.25 00:44.86 01:28.11 80
3. 84 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:43.71 00:45.31 01:29.02 60
4. 76 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:45.78 00:46.13 01:31.91 50
5. 75 5150 Barnáš Andrej 2006 SVK PO 00:45.41 00:47.67 01:33.08 45
6. 87 6525 Szaffko Daniel 2006 SVK PO 00:46.49 00:47.96 01:34.45 40
7. 72 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:47.82 00:47.56 01:35.38 36
8. 97 4764 Brutovský Maximilián 2006 SVK PO 00:47.50 00:48.04 01:35.54 32
9. 82 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:47.28 00:48.43 01:35.71 29
10. 110 6909 Matúšek Martin 2006 SVK PO 00:47.75 00:48.16 01:35.91 26
11. 77 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:46.91 00:49.19 01:36.10 24
12. 116 5197 Baňas Matej 2006 SVK ZA 00:47.89 00:48.65 01:36.54 22
13. 99 5974 Rybár Hugo 2006 SVK ZA 00:47.16 00:49.41 01:36.57 20
14. 90 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:46.16 00:50.62 01:36.78 18
15. 91 5500 Pavčík Jozef 2006 SVK PO 00:48.62 00:49.12 01:37.74 16
16. 100 5034 Balaško Šimon 2006 SVK BA 00:48.37 00:52.24 01:40.61 15
17. 88 4919 Budzel Nikolas 2006 SVK ZA 00:50.74 00:50.16 01:40.90 14
18. 86 5972 Ďuriš Matúš 2005 SVK ZA 00:51.74 00:49.80 01:41.54 13
19. 79 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:50.14 00:51.55 01:41.69 12
20. 89 5672 Kuzmický Lukáš 2006 SVK BB 00:52.89 00:49.46 01:42.35 11
21. 104 4980 Garabáš Jakub 2006 SVK ZA 00:50.64 00:53.10 01:43.74 10
22. 117 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO 00:51.65 00:53.15 01:44.80 9
23. 98 4860 Krajčovic Lucas 2006 SVK BB 00:52.25 00:52.89 01:45.14 8
24. 92 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:53.35 00:53.37 01:46.72 7
25. 103 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 00:53.82 00:54.48 01:48.30 6
26. 101 5146 Ostrihoň Benjamín 2006 SVK ZA 00:52.97 00:55.58 01:48.55 5
27. 74 4789 Palič Daniel 2006 SVK BA 01:03.27 00:46.53 01:49.80 4
28. 93 4982 Meriač Samuel 2006 SVK PO 00:58.66 00:51.43 01:50.09 3
29. 106 7630 Pecár Adam Jozef 2005 SVK BA 00:57.38 01:06.14 02:03.52 2
30. 111 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 01:10.72 00:53.13 02:03.85 1
Nedokočili 1. kolo
85 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB  
78 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA  
112 7010 Daniš Miroslav 2006 SVK KE  
80 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA  
107 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA  
113 4853 Mrva Adam 2006 SVK ZA  
71 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA  
109 4881 Zumrík Lukáš 2006 SVK ZA  
95 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
83 4775 Juskanič Dávid 2006 SVK BA  
102 5442 Mihalko Tomáš 2005 SVK KE  
Diskvalifikovaní v 1. kole
105 5971 Altus Matúš 2005 SVK ZA  
81 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO  
115 4245 Lupták Dominik 2005 SVK BB  
114 4787 Mozolák Filip 2005 SVK BA  
108 4774 Tesár Filip 2006 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
96 6550 Volko Ján 2006 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk