1. kolo Žiakov

Stredisko Zuberec / Janovky Codex 1904
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 06.01.2019 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 207 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:40.23 00:39.79 01:20.02 100
2. 205 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA 00:39.58 00:40.53 01:20.11 80
3. 220 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA 00:40.40 00:39.82 01:20.22 60
4. 211 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:39.97 00:40.82 01:20.79 50
5. 213 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:41.45 00:39.93 01:21.38 45
6. 223 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:41.09 00:40.58 01:21.67 40
7. 219 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:40.98 00:40.73 01:21.71 36
8. 201 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 00:42.22 00:39.66 01:21.88 32
9. 229 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:41.43 00:41.15 01:22.58 29
10. 214 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 00:41.65 00:41.11 01:22.76 26
11. 215 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 00:42.70 00:41.55 01:24.25 24
12. 212 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:41.94 00:43.10 01:25.04 22
13. 222 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB 00:43.12 00:42.16 01:25.28 20
14. 227 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:43.84 00:41.49 01:25.33 18
15. 226 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:43.64 00:42.27 01:25.91 16
16. 210 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:44.81 00:42.33 01:27.14 15
17. 232 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 00:45.76 00:45.17 01:30.93 14
18. 231 4916 Šlebodová Michaela 2004 SVK PO 00:46.32 00:44.99 01:31.31 13
19. 224 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 00:46.18 00:46.18 01:32.36 12
20. 228 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 00:46.72 00:46.71 01:33.43 11
21. 233 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB 00:47.30 00:46.85 01:34.15 10
22. 235 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 00:46.73 00:48.15 01:34.88 9
23. 230 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:53.23 00:42.10 01:35.33 8
Nedokočili 1. kolo
209 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB  
221 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA  
206 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB  
203 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA  
216 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA  
234 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB  
208 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA  
204 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA  
217 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN  
225 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
236 3579 Giertlová Margaréta 2004 SVK BB  
202 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA  
218 5669 Vašinová Martina 2003 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk