2. kolo Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 1911
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 19.01.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 59 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:44.43 00:45.79 01:30.22 100
2. 54 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:46.32 00:46.90 01:33.22 80
3. 62 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:48.86 00:49.41 01:38.27 60
4. 53 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:49.07 00:50.12 01:39.19 50
5. 61 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:49.58 00:50.14 01:39.72 45
6. 70 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:49.58 00:50.63 01:40.21 40
7. 75 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:50.41 00:50.58 01:40.99 36
8. 64 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:50.68 00:50.57 01:41.25 32
9. 60 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:51.06 00:50.53 01:41.59 29
10. 69 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:52.24 00:49.63 01:41.87 26
11. 86 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:50.88 00:51.31 01:42.19 24
12. 63 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:50.32 00:51.97 01:42.29 22
13. 79 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:51.66 00:51.11 01:42.77 20
14. 68 0 Levkin Nikita 2004 BLR 00:53.04 00:53.04 01:46.08  
15. 65 2748 VozÁr Gabriel L. 2003 SVK BA 00:52.95 00:53.27 01:46.22 18
16. 93 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:52.66 00:53.78 01:46.44 16
17. 57 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:52.53 00:54.10 01:46.63 15
18. 80 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:53.92 00:53.13 01:47.05 14
19. 73 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:54.31 00:53.06 01:47.37 13
20. 78 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:52.17 00:56.03 01:48.20 12
21. 85 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:57.95 00:51.76 01:49.71 11
22. 74 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:56.34 00:53.83 01:50.17 10
23. 72 3085 Matko Adam 2003 SVK 00:51.64 01:01.09 01:52.73 9
24. 92 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 00:57.86 00:55.91 01:53.77 8
25. 97 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:57.77 00:57.38 01:55.15 7
26. 71 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA 00:58.72 00:56.56 01:55.28 6
27. 76 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:58.26 00:58.61 01:56.87 5
28. 94 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 00:53.48 01:06.57 02:00.05 4
29. 84 0 Balabanovich Daniil 2004 BLR 01:01.54 01:00.72 02:02.26  
30. 66 0 Akylbekov Anvar 2004 KAZ 01:06.04 00:56.77 02:02.81  
31. 96 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO 00:56.76 01:07.94 02:04.70 3
32. 99 7003 JanÁČek Artur 2004 SVK 01:00.74 01:13.94 02:14.68 2
Nedokočili 1. kolo
98 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA  
89 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
87 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
82 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA  
91 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
51 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
67 0 MÄgi Laur 2004  
55 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
58 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
95 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO  
77 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO  
83 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
56 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB  
90 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB  
52 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO  
81 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
100 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
88 7125 Ondrejkovič Martin 2004 SVK KE  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org