2. kolo Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 1916
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 20.01.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 14 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:53.73 00:51.83 01:45.56 100
2. 18 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:54.71 00:53.23 01:47.94 80
3. 9 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:55.28 00:53.11 01:48.39 60
4. 15 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK PO 00:55.37 00:53.41 01:48.78 50
5. 16 0 Florek Patrycja 2003 POL 00:56.14 00:53.31 01:49.45  
6. 8 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:56.60 00:54.24 01:50.84 45
7. 7 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:57.67 00:54.75 01:52.42 40
8. 12 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:57.79 00:54.83 01:52.62 36
9. 2 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:57.99 00:54.70 01:52.69 32
10. 1 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA 00:58.03 00:54.72 01:52.75 29
11. 3 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB 00:57.57 00:55.33 01:52.90 26
12. 45 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:57.83 00:55.23 01:53.06 24
13. 29 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:58.54 00:55.25 01:53.79 22
14. 27 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:58.19 00:56.19 01:54.38 20
15. 28 5798 Bakošová Adriána 2003 SVK KE 00:59.06 00:56.24 01:55.30 18
16. 41 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:58.74 00:56.68 01:55.42 16
17. 31 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:58.71 00:56.91 01:55.62 15
18. 24 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA 00:59.74 00:55.98 01:55.72 14
19. 10 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:59.61 00:56.86 01:56.47 13
20. 23 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:58.96 00:57.58 01:56.54 12
21. 6 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 00:59.76 00:56.94 01:56.70 11
22. 33 0 Salamon Anna 2004 POL 00:58.40 00:58.97 01:57.37  
23. 36 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:59.92 00:57.61 01:57.53 10
24. 11 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK BB 01:00.49 00:57.57 01:58.06 9
25. 42 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 01:01.09 00:57.20 01:58.29 8
26. 37 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 01:00.36 00:58.91 01:59.27 7
27. 19 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 01:00.87 00:58.87 01:59.74 6
28. 5 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 01:00.83 00:59.26 02:00.09 5
29. 39 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 01:01.59 00:58.56 02:00.15 4
30. 22 7031 Kačeriaková Karolina 2003 SVK ZA 01:02.16 00:59.54 02:01.70 3
31. 25 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 01:01.88 01:00.61 02:02.49 2
32. 46 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB 01:03.30 00:59.75 02:03.05 1
33. 47 7135 Šáriczka Kristína 2004 SVK PO 01:02.77 01:01.09 02:03.86  
34. 30 7294 Ďuratná Dorota 2003 SVK ZA 01:03.66 01:00.29 02:03.95  
35. 26 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 01:02.99 01:01.35 02:04.34  
36. 40 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 01:04.97 00:59.54 02:04.51  
37. 48 5850 Krempaská Sandra 2004 SVK PO 01:03.23 01:01.85 02:05.08  
38. 52 5966 Rybárová Rebeka 2004 SVK ZA 01:03.73 01:01.93 02:05.66  
39. 44 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 01:04.04 01:01.70 02:05.74  
40. 34 4916 Šlebodová Michaela 2004 SVK PO 01:05.99 01:01.23 02:07.22  
41. 51 6657 Uvirova Alica 2004 SVK KE 01:05.21 01:02.33 02:07.54  
42. 49 4963 Matušková Sofia 2004 SVK ZA 01:04.69 01:03.87 02:08.56  
43. 21 5669 Vašinová Martina 2003 SVK BB 01:05.88 01:04.41 02:10.29  
Nedokočili 1. kolo
50 3579 Giertlová Margaréta 2004 SVK BB  
13 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
4 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA  
17 0 Terekhova Taissiya 2004 KAZ  
20 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
32 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA  
35 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB  
43 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
38 5965 Vladárová Paula 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk