2. kolo Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 1914
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 20.01.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 3 4177 Polak Sophia 2005 SVK PO 00:55.67 - 00:55.67 100
2. 1 4766 Chorogwická Mia 2006 SVK PO 00:56.73 - 00:56.73 80
3. 11 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:56.82 - 00:56.82 60
4. 13 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 00:58.00 - 00:58.00 50
5. 5 4856 Šrobová Veronika 2006 SVK ZA 00:58.08 - 00:58.08 45
6. 15 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO 00:58.57 - 00:58.57 40
7. 4 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:58.61 - 00:58.61 36
8. 10 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB 00:58.92 - 00:58.92 32
9. 12 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA 00:59.23 - 00:59.23 29
10. 8 4960 Vulganová Vanesa 2006 SVK BA 00:59.41 - 00:59.41 26
11. 36 3914 Strachanová Zuzana 2006 SVK PO 00:59.52 - 00:59.52 24
12. 33 0 Komorowska Nikola 2006 POL 00:59.61 - 00:59.61  
13. 2 4561 Semanová Sofia 2005 SVK BA 00:59.75 - 00:59.75 22
14. 30 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB 00:59.94 - 00:59.94 20
15. 17 0 Kwasniewska Aleksandra 2005 POL 01:00.03 - 01:00.03  
16. 21 4791 Maršáleková Dominika 2006 SVK BB 01:00.40 - 01:00.40 18
17. 26 4975 Antošková Zuzana 2006 SVK ZA 01:00.56 - 01:00.56 16
18. 41 4983 Hricová Tamara 2005 SVK PO 01:00.81 - 01:00.81 15
19. 32 4985 Grénerová Katarína 2006 SVK PO 01:01.08 - 01:01.08 14
20. 7 6011 MacurÁkovÁ Melissa 2006 SVK PO 01:01.46 - 01:01.46 13
21. 35 5028 Libantová Sarah 2006 SVK BB 01:01.47 - 01:01.47 12
22. 46 4886 Sucháčová Jessica 2006 SVK ZA 01:01.61 - 01:01.61 11
23. 25 5128 Macků Michaela Mária 2005 SVK ZA 01:01.62 - 01:01.62 10
24. 19 4192 Mozoláková Ema 2005 SVK BA 01:01.80 - 01:01.80 9
25. 18 4397 Ďurovková Martina 2005 SVK BA 01:01.83 - 01:01.83 8
26. 24 4978 Lukašíková Laura 2006 SVK ZA 01:01.84 - 01:01.84 7
27. 14 5970 FlaŠÍkovÁ Emma 2005 SVK 01:01.85 - 01:01.85 6
28. 39 4934 Čaklošová Valentína 2006 SVK BA 01:01.86 - 01:01.86 5
29. 9 4918 Bojnická Barbora 2006 SVK ZA 01:01.94 - 01:01.94 4
30. 23 4342 Švantnerová Timea 2005 SVK BB 01:02.04 - 01:02.04 3
31. 6 4243 Makóni Sára 2005 SVK BB 01:02.28 - 01:02.28 2
32. 28 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB 01:02.35 - 01:02.35 1
33. 29 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 01:02.69 - 01:02.69  
34. 27 4190 Valušiaková Terézia 2005 SVK BA 01:02.76 - 01:02.76  
35. 22 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO 01:02.87 - 01:02.87  
36. 56 4770 Špidlíková Michaela 2006 SVK TN 01:02.99 - 01:02.99  
37. 47 4773 Maculová Miriam 2006 SVK BA 01:03.01 - 01:03.01  
38. 43 4887 Móricová Sofia 2006 SVK ZA 01:03.42 - 01:03.42  
39. 69 7296 Tamašiová Emma 2005 SVK ZA 01:03.45 - 01:03.45  
40. 61 6998 Štrbova Eliška 2006 SVK ZA 01:03.57 - 01:03.57  
41. 37 7000 Papánová Karolína 2005 SVK ZA 01:03.80 - 01:03.80  
42. 52 5673 Považanová Adriana 2006 SVK BB 01:04.33 - 01:04.33  
43. 38 4160 Vráželová Šárka 2005 SVK PO 01:04.83 - 01:04.83  
44. 31 4493 Múdra Ela Sofia 2005 SVK KE 01:04.96 - 01:04.96  
45. 53 5723 DelincÁkovÁ Michaela 2006 SVK 01:05.00 - 01:05.00  
46. 60 5138 Gordíková Angela 2006 SVK ZA 01:05.34 - 01:05.34  
47. 68 4977 Lukašíková Lucia 2005 SVK ZA 01:05.49 - 01:05.49  
48. 58 4988 Šáriková Michaela 2006 SVK BB 01:05.80 - 01:05.80  
49. 57 4928 Žáková Martina 2006 SVK ZA 01:06.19 - 01:06.19  
50. 42 4319 Jozefková Petra 2005 SVK ZA 01:07.36 - 01:07.36  
51. 66 3921 Kupčoková Tereza 2005 SVK BB 01:07.61 - 01:07.61  
52. 51 4858 Ďurfinová Miriam 2006 SVK BB 01:08.14 - 01:08.14  
53. 70 4313 Kotalová Alexandra 2005 SVK BA 01:08.17 - 01:08.17  
54. 48 4925 Žiaranová Emma 2006 SVK ZA 01:08.19 - 01:08.19  
55. 72 0 Zhaidary Arukhanym 2006 KAZ 01:08.43 - 01:08.43  
56. 34 0 Kur Darya 2005 BLR 01:08.59 - 01:08.59  
57. 40 5005 Janotová Veronika 2006 SVK ZA 01:08.64 - 01:08.64  
58. 59 6131 Hudinová Berta 2006 SVK PO 01:09.07 - 01:09.07  
59. 55 6863 Škulcová Petra 2006 SVK ZA 01:09.50 - 01:09.50  
60. 63 4843 Kompišová Simona 2006 SVK ZA 01:09.77 - 01:09.77  
61. 50 5764 Gavalierová Sára 2006 SVK TT 01:09.85 - 01:09.85  
62. 67 7588 Obšivaná Victoria 2006 SVK ZA 01:11.07 - 01:11.07  
63. 16 0 Kamliuk Margita 2006 BLR 01:12.08 - 01:12.08  
64. 45 4794 Suchá Tatiana 2006 SVK BB 01:37.21 - 01:37.21  
Nedokočili 1. kolo
44 5003 Čehelová Barbora 2006 SVK ZA  
65 4587 Jančeková Viktória 2005 SVK ZA  
54 5546 Schwarzová Linda 2006 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 1. kole
71 7089 Kurišová Nela 2006 SVK ZA  
64 7406 Lukačková Laura 2006 SVK ZA  
49 4879 Mutišová Alexandra 2006 SVK BB  
62 5032 Salajová Michaela 2006 SVK BB  
20 4769 Zmeková Viktória 2006 SVK TN  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org